DK-2533-02/3 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:61,23 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
58,78 TL
Havale (%4 İndirim)
:
58,78 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1038
Stok Kodu
: 642-164-45374
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 2m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
58,78 TL
Havale (%4 İndirim)
:
58,78 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,74 TL
59,48 TL
3
19,90 TL
59,70 TL
4
14,99 TL
59,94 TL
5
12,03 TL
60,16 TL
6
10,05 TL
60,31 TL
7
8,66 TL
60,62 TL
8
7,63 TL
61,08 TL
9
6,76 TL
60,86 TL
10
6,11 TL
61,08 TL
11
5,62 TL
61,84 TL
12
5,15 TL
61,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,05 TL
60,09 TL
3
20,16 TL
60,48 TL
4
15,22 TL
60,86 TL
5
12,25 TL
61,25 TL
6
10,27 TL
61,63 TL
7
8,86 TL
62,02 TL
8
7,80 TL
62,41 TL
9
6,98 TL
62,79 TL
10
6,32 TL
63,18 TL
11
5,78 TL
63,56 TL
12
5,33 TL
63,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,05 TL
60,09 TL
3
20,14 TL
60,42 TL
4
15,19 TL
60,76 TL
5
12,22 TL
61,09 TL
6
10,24 TL
61,43 TL
7
8,82 TL
61,76 TL
8
7,76 TL
62,09 TL
9
6,94 TL
62,42 TL
10
6,28 TL
62,76 TL
11
5,74 TL
63,09 TL
12
5,33 TL
63,99 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,13 TL
60,25 TL
3
20,21 TL
60,62 TL
4
15,26 TL
61,05 TL
5
12,28 TL
61,41 TL
6
10,31 TL
61,84 TL
7
8,89 TL
62,22 TL
8
7,83 TL
62,61 TL
9
7,00 TL
63,01 TL
10
6,34 TL
63,40 TL
11
5,80 TL
63,80 TL
12
5,36 TL
64,29 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,09 TL
60,19 TL
3
20,21 TL
60,62 TL
4
15,25 TL
60,99 TL
5
12,27 TL
61,36 TL
6
10,30 TL
61,78 TL
7
8,88 TL
62,15 TL
8
7,82 TL
62,55 TL
9
6,99 TL
62,95 TL
10
6,50 TL
65,03 TL
11
5,96 TL
65,58 TL
12
5,51 TL
66,13 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,01 TL
64,02 TL
3
21,46 TL
64,38 TL
4
16,25 TL
65,00 TL
5
13,12 TL
65,61 TL
6
11,02 TL
66,12 TL
7
9,52 TL
66,65 TL
8
8,44 TL
67,51 TL
9
7,57 TL
68,12 TL
10
6,88 TL
68,82 TL
11
6,32 TL
69,50 TL
12
5,84 TL
70,05 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git