DK-2533-01/3 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:54,31 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
52,68 TL
Havale (%4 İndirim)
:
52,14 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 921
Stok Kodu
: 642-164-45375
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 1m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
52,68 TL
Havale (%4 İndirim)
:
52,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,58 TL
53,17 TL
3
17,83 TL
53,50 TL
4
13,46 TL
53,85 TL
5
10,83 TL
54,17 TL
6
9,02 TL
54,09 TL
7
7,84 TL
54,85 TL
8
6,90 TL
55,21 TL
9
6,17 TL
55,53 TL
10
5,59 TL
55,88 TL
11
5,11 TL
56,21 TL
12
4,71 TL
56,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,77 TL
53,55 TL
3
17,99 TL
53,97 TL
4
13,60 TL
54,40 TL
5
10,96 TL
54,82 TL
6
9,21 TL
55,25 TL
7
7,95 TL
55,67 TL
8
7,01 TL
56,10 TL
9
6,28 TL
56,52 TL
10
5,69 TL
56,95 TL
11
5,22 TL
57,37 TL
12
4,82 TL
57,80 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,81 TL
53,63 TL
3
18,01 TL
54,03 TL
4
13,55 TL
54,19 TL
5
10,76 TL
53,78 TL
6
9,21 TL
55,24 TL
7
7,95 TL
55,64 TL
8
7,01 TL
56,05 TL
9
6,27 TL
56,46 TL
10
5,69 TL
56,86 TL
11
5,21 TL
57,26 TL
12
4,84 TL
58,08 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,91 TL
53,83 TL
3
18,10 TL
54,31 TL
4
13,70 TL
54,79 TL
5
11,05 TL
55,27 TL
6
9,29 TL
55,75 TL
7
7,93 TL
55,48 TL
8
7,09 TL
56,72 TL
9
6,36 TL
57,20 TL
10
5,77 TL
57,68 TL
11
5,29 TL
58,17 TL
12
4,89 TL
58,64 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,82 TL
53,64 TL
3
18,04 TL
54,12 TL
4
13,65 TL
54,60 TL
5
11,02 TL
55,08 TL
6
9,26 TL
55,56 TL
7
8,01 TL
56,05 TL
8
7,07 TL
56,53 TL
9
6,33 TL
57,01 TL
10
5,74 TL
57,41 TL
11
5,26 TL
57,83 TL
12
4,90 TL
58,80 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git