DK-2532-20 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125

Kdv Dahil Fiyat:322,27 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
312,60 TL
Havale (%4 İndirim)
:
309,38 TL

Kargo Fiyatı:27,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 5463
Stok Kodu
: 642-164-89684
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 20m
Detay Özellikler

• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Kablo çapı 3mm
• 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
312,60 TL
Havale (%4 İndirim)
:
309,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
158,72 TL
317,44 TL
3
106,73 TL
320,18 TL
4
80,73 TL
322,91 TL
5
65,10 TL
325,49 TL
6
54,71 TL
328,23 TL
7
47,28 TL
330,97 TL
8
41,69 TL
333,55 TL
9
37,37 TL
336,29 TL
10
33,90 TL
339,03 TL
11
31,06 TL
341,61 TL
12
28,70 TL
344,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
159,09 TL
318,18 TL
3
107,02 TL
321,05 TL
4
80,98 TL
323,91 TL
5
65,36 TL
326,81 TL
6
54,95 TL
329,68 TL
7
47,51 TL
332,55 TL
8
41,93 TL
335,42 TL
9
37,59 TL
338,32 TL
10
34,12 TL
341,19 TL
11
31,28 TL
344,06 TL
12
28,91 TL
346,92 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
159,60 TL
319,21 TL
3
107,32 TL
321,95 TL
4
81,17 TL
324,69 TL
5
65,83 TL
329,17 TL
6
55,37 TL
332,20 TL
7
47,89 TL
335,23 TL
8
42,28 TL
338,25 TL
9
37,92 TL
341,28 TL
10
34,11 TL
341,06 TL
11
31,58 TL
347,34 TL
12
29,20 TL
350,37 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
159,96 TL
319,92 TL
3
107,44 TL
322,33 TL
4
81,30 TL
325,20 TL
5
65,62 TL
328,10 TL
6
55,16 TL
330,97 TL
7
47,87 TL
335,06 TL
8
42,09 TL
336,71 TL
9
37,73 TL
339,61 TL
10
34,25 TL
342,48 TL
11
31,39 TL
345,34 TL
12
29,02 TL
348,21 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
159,17 TL
318,34 TL
3
107,07 TL
321,21 TL
4
81,02 TL
324,07 TL
5
65,40 TL
326,98 TL
6
54,97 TL
329,84 TL
7
47,53 TL
332,71 TL
8
41,95 TL
335,58 TL
9
37,61 TL
338,48 TL
10
34,13 TL
341,35 TL
11
31,29 TL
344,22 TL
12
28,92 TL
347,08 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
158,69 TL
317,37 TL
3
106,65 TL
319,95 TL
4
80,63 TL
322,53 TL
5
65,01 TL
325,07 TL
6
54,60 TL
327,59 TL
7
47,24 TL
330,65 TL
8
41,65 TL
333,16 TL
9
37,29 TL
335,64 TL
10
33,81 TL
338,09 TL
11
30,96 TL
340,51 TL
12
28,58 TL
342,93 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git