DK-2532-15 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125

Kdv Dahil Fiyat:118,85 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
114,10 TL
Havale (%4 İndirim)
:
114,10 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2015
Stok Kodu
: 642-164-45326
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 15m
Detay Özellikler

lt;pgt; • LC / SC Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 2lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
114,10 TL
Havale (%4 İndirim)
:
114,10 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
57,79 TL
115,58 TL
3
38,71 TL
116,12 TL
4
29,15 TL
116,59 TL
5
23,41 TL
117,07 TL
6
19,60 TL
117,60 TL
7
16,87 TL
118,08 TL
8
14,82 TL
118,55 TL
9
13,27 TL
119,44 TL
10
11,96 TL
119,56 TL
11
10,91 TL
120,04 TL
12
10,05 TL
120,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,44 TL
116,89 TL
3
39,26 TL
117,78 TL
4
29,65 TL
118,61 TL
5
23,91 TL
119,56 TL
6
20,20 TL
121,18 TL
7
17,43 TL
122,04 TL
8
15,25 TL
122,04 TL
9
13,65 TL
122,88 TL
10
12,37 TL
123,72 TL
11
11,33 TL
124,58 TL
12
10,45 TL
125,42 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,32 TL
116,64 TL
3
39,09 TL
117,28 TL
4
29,48 TL
117,93 TL
5
23,72 TL
118,58 TL
6
19,87 TL
119,23 TL
7
17,12 TL
119,87 TL
8
15,07 TL
120,53 TL
9
13,46 TL
121,17 TL
10
12,18 TL
121,82 TL
11
11,13 TL
122,46 TL
12
10,35 TL
124,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,59 TL
117,17 TL
3
39,34 TL
118,02 TL
4
29,72 TL
118,87 TL
5
23,94 TL
119,72 TL
6
20,10 TL
120,57 TL
7
17,35 TL
121,42 TL
8
15,28 TL
122,27 TL
9
13,68 TL
123,12 TL
10
12,40 TL
123,96 TL
11
11,35 TL
124,82 TL
12
10,47 TL
125,66 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,38 TL
116,76 TL
3
39,20 TL
117,61 TL
4
29,61 TL
118,46 TL
5
23,86 TL
119,30 TL
6
20,03 TL
120,16 TL
7
17,29 TL
121,05 TL
8
15,23 TL
121,86 TL
9
13,63 TL
122,70 TL
10
12,35 TL
123,54 TL
11
11,31 TL
124,40 TL
12
10,44 TL
125,27 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git