Tükendi!

DK-2532-05/3 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:73,26 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
72,01 TL
Havale (%4 İndirim)
:
70,33 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

Kazanacağınız Puan : 1242
Stok Kodu
: 642-164-45377
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 3
Detay Özellikler
lt;pgt; • LC / SC Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 3lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 10 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
72,01 TL
Havale (%4 İndirim)
:
70,33 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,63 TL
73,26 TL
3
24,79 TL
74,36 TL
4
18,68 TL
74,73 TL
5
15,09 TL
75,46 TL
6
12,76 TL
76,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,63 TL
73,26 TL
3
24,74 TL
74,21 TL
4
18,74 TL
74,94 TL
5
15,15 TL
75,75 TL
6
12,75 TL
76,48 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
37,00 TL
73,99 TL
3
24,91 TL
74,73 TL
4
18,86 TL
75,46 TL
5
15,24 TL
76,19 TL
6
12,82 TL
76,92 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
37,36 TL
74,73 TL
3
25,15 TL
75,46 TL
4
19,05 TL
76,19 TL
5
15,53 TL
77,66 TL
6
13,06 TL
78,39 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
37,18 TL
74,36 TL
3
25,03 TL
75,09 TL
4
18,86 TL
75,46 TL
5
15,24 TL
76,19 TL
6
12,82 TL
76,92 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
37,36 TL
74,73 TL
3
24,91 TL
74,73 TL
4
18,86 TL
75,46 TL
5
15,09 TL
75,46 TL
6
12,45 TL
74,73 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git