DK-2532-03/3 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:59,51 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
58,44 TL
Havale (%4 İndirim)
:
57,13 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1009
Stok Kodu
: 642-164-45378
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 3
Detay Özellikler
lt;ulgt; lt;ligt; LC / SC Konnektörlt;/ligt; lt;ligt; Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;/ligt; lt;ligt; Multimodelt;/ligt; lt;ligt; Duplexlt;/ligt; lt;ligt; I-VH 2G50/125µlt;/ligt; lt;ligt; Halogen free kablolt;/ligt; lt;ligt; 50/125µm fiberlt;/ligt; lt;ligt; Fiber class OM 3lt;/ligt; lt;ligt; Kablo çapı 3mmlt;/ligt; lt;ligt; 10 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/ligt; lt;/ulgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
58,44 TL
Havale (%4 İndirim)
:
57,13 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,76 TL
59,51 TL
3
20,13 TL
60,40 TL
4
15,18 TL
60,70 TL
5
12,26 TL
61,30 TL
6
10,36 TL
62,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,76 TL
59,51 TL
3
20,09 TL
60,28 TL
4
15,22 TL
60,88 TL
5
12,31 TL
61,53 TL
6
10,35 TL
62,13 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,05 TL
60,11 TL
3
20,23 TL
60,70 TL
4
15,32 TL
61,30 TL
5
12,38 TL
61,89 TL
6
10,41 TL
62,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,35 TL
60,70 TL
3
20,43 TL
61,30 TL
4
15,47 TL
61,89 TL
5
12,62 TL
63,08 TL
6
10,61 TL
63,68 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,20 TL
60,40 TL
3
20,33 TL
61,00 TL
4
15,32 TL
61,30 TL
5
12,38 TL
61,89 TL
6
10,41 TL
62,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,35 TL
60,70 TL
3
20,23 TL
60,70 TL
4
15,32 TL
61,30 TL
5
12,26 TL
61,30 TL
6
10,12 TL
60,70 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git