DK-2532-03 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125

Kdv Dahil Fiyat:55,77 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
54,82 TL
Havale (%4 İndirim)
:
53,54 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 946
Stok Kodu
: 642-164-45329
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 2
Detay Özellikler
lt;pgt; • LC / SC Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 2lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
54,82 TL
Havale (%4 İndirim)
:
53,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
27,89 TL
55,77 TL
3
18,87 TL
56,61 TL
4
14,22 TL
56,89 TL
5
11,49 TL
57,44 TL
6
9,71 TL
58,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
27,89 TL
55,77 TL
3
18,83 TL
56,50 TL
4
14,26 TL
57,05 TL
5
11,53 TL
57,67 TL
6
9,70 TL
58,22 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,16 TL
56,33 TL
3
18,96 TL
56,89 TL
4
14,36 TL
57,44 TL
5
11,60 TL
58,00 TL
6
9,76 TL
58,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,44 TL
56,89 TL
3
19,15 TL
57,44 TL
4
14,50 TL
58,00 TL
5
11,82 TL
59,12 TL
6
9,95 TL
59,67 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,30 TL
56,61 TL
3
19,05 TL
57,16 TL
4
14,36 TL
57,44 TL
5
11,60 TL
58,00 TL
6
9,76 TL
58,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,44 TL
56,89 TL
3
18,96 TL
56,89 TL
4
14,36 TL
57,44 TL
5
11,49 TL
57,44 TL
6
9,48 TL
56,89 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git