DK-2532-02/3 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:62,01 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
60,15 TL
Havale (%4 İndirim)
:
59,53 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1052
Stok Kodu
: 642-164-45379
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 2m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
60,15 TL
Havale (%4 İndirim)
:
59,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,35 TL
60,71 TL
3
20,36 TL
61,08 TL
4
15,37 TL
61,48 TL
5
12,37 TL
61,85 TL
6
10,29 TL
61,76 TL
7
8,95 TL
62,63 TL
8
7,88 TL
63,03 TL
9
7,05 TL
63,41 TL
10
6,38 TL
63,81 TL
11
5,83 TL
64,18 TL
12
5,38 TL
64,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,57 TL
61,14 TL
3
20,54 TL
61,63 TL
4
15,53 TL
62,12 TL
5
12,52 TL
62,59 TL
6
10,51 TL
63,08 TL
7
9,08 TL
63,57 TL
8
8,01 TL
64,06 TL
9
7,17 TL
64,53 TL
10
6,50 TL
65,02 TL
11
5,96 TL
65,51 TL
12
5,50 TL
65,99 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,61 TL
61,23 TL
3
20,56 TL
61,69 TL
4
15,47 TL
61,87 TL
5
12,28 TL
61,41 TL
6
10,51 TL
63,08 TL
7
9,08 TL
63,53 TL
8
8,00 TL
64,00 TL
9
7,16 TL
64,46 TL
10
6,49 TL
64,92 TL
11
5,94 TL
65,38 TL
12
5,53 TL
66,32 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,73 TL
61,46 TL
3
20,67 TL
62,01 TL
4
15,64 TL
62,56 TL
5
12,62 TL
63,11 TL
6
10,61 TL
63,66 TL
7
9,05 TL
63,35 TL
8
8,10 TL
64,76 TL
9
7,26 TL
65,31 TL
10
6,59 TL
65,86 TL
11
6,04 TL
66,41 TL
12
5,58 TL
66,96 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,62 TL
61,24 TL
3
20,60 TL
61,79 TL
4
15,59 TL
62,34 TL
5
12,58 TL
62,89 TL
6
10,57 TL
63,44 TL
7
9,14 TL
63,99 TL
8
8,07 TL
64,55 TL
9
7,23 TL
65,09 TL
10
6,55 TL
65,54 TL
11
6,00 TL
66,03 TL
12
5,59 TL
67,14 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git