DK-2532-02 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125

Kdv Dahil Fiyat:51,04 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
50,17 TL
Havale (%4 İndirim)
:
49,00 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 866
Stok Kodu
: 642-164-45334
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 2
Detay Özellikler
lt;pgt; • LC / SCamp;nbsp; Konnektörlt;br /gt; • Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 2lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
50,17 TL
Havale (%4 İndirim)
:
49,00 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,52 TL
51,04 TL
3
17,27 TL
51,81 TL
4
13,02 TL
52,06 TL
5
10,51 TL
52,57 TL
6
8,89 TL
53,34 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,52 TL
51,04 TL
3
17,23 TL
51,70 TL
4
13,05 TL
52,21 TL
5
10,56 TL
52,78 TL
6
8,88 TL
53,29 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,78 TL
51,55 TL
3
17,35 TL
52,06 TL
4
13,14 TL
52,57 TL
5
10,62 TL
53,08 TL
6
8,93 TL
53,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,03 TL
52,06 TL
3
17,52 TL
52,57 TL
4
13,27 TL
53,08 TL
5
10,82 TL
54,10 TL
6
9,10 TL
54,61 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,90 TL
51,81 TL
3
17,44 TL
52,32 TL
4
13,14 TL
52,57 TL
5
10,62 TL
53,08 TL
6
8,93 TL
53,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,03 TL
52,06 TL
3
17,35 TL
52,06 TL
4
13,14 TL
52,57 TL
5
10,51 TL
52,57 TL
6
8,68 TL
52,06 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git