DK-2532-01/3 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:67,70 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
65,53 TL
Havale (%4 İndirim)
:
64,99 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1148
Stok Kodu
: 642-164-45380
Teknik Özellikler
Durum
: Sıfır
Kablo Uzunluğu
: 1m
Detay Özellikler

lt;pgt; • LC / SC Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 3lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 10 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt; lt;pgt; • 1 metrelt;/pgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
65,53 TL
Havale (%4 İndirim)
:
64,99 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,34 TL
66,68 TL
3
22,42 TL
67,26 TL
4
16,96 TL
67,84 TL
5
13,68 TL
68,38 TL
6
11,49 TL
68,95 TL
7
9,93 TL
69,53 TL
8
8,76 TL
70,07 TL
9
7,85 TL
70,64 TL
10
7,12 TL
71,22 TL
11
6,52 TL
71,76 TL
12
6,03 TL
72,34 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,58 TL
67,17 TL
3
22,61 TL
67,84 TL
4
17,13 TL
68,51 TL
5
13,83 TL
69,17 TL
6
11,64 TL
69,84 TL
7
10,07 TL
70,51 TL
8
8,90 TL
71,17 TL
9
7,98 TL
71,84 TL
10
7,25 TL
72,51 TL
11
6,65 TL
73,18 TL
12
6,15 TL
73,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,62 TL
67,24 TL
3
22,51 TL
67,52 TL
4
17,13 TL
68,51 TL
5
13,83 TL
69,15 TL
6
11,63 TL
69,79 TL
7
10,06 TL
70,42 TL
8
8,88 TL
71,06 TL
9
7,97 TL
71,69 TL
10
7,16 TL
71,65 TL
11
6,63 TL
72,97 TL
12
6,13 TL
73,60 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,60 TL
67,21 TL
3
22,61 TL
67,84 TL
4
17,12 TL
68,48 TL
5
13,82 TL
69,11 TL
6
11,63 TL
69,75 TL
7
10,06 TL
70,39 TL
8
8,88 TL
71,02 TL
9
7,96 TL
71,66 TL
10
7,23 TL
72,30 TL
11
6,63 TL
72,93 TL
12
6,13 TL
73,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,53 TL
67,06 TL
3
22,56 TL
67,67 TL
4
17,10 TL
68,40 TL
5
13,81 TL
69,07 TL
6
11,62 TL
69,74 TL
7
10,06 TL
70,41 TL
8
8,88 TL
71,07 TL
9
7,97 TL
71,74 TL
10
7,24 TL
72,41 TL
11
6,64 TL
73,08 TL
12
6,15 TL
73,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,34 TL
66,67 TL
3
22,40 TL
67,21 TL
4
16,94 TL
67,75 TL
5
13,66 TL
68,29 TL
6
11,47 TL
68,82 TL
7
9,92 TL
69,46 TL
8
8,75 TL
69,99 TL
9
7,83 TL
70,51 TL
10
7,10 TL
71,02 TL
11
6,50 TL
71,53 TL
12
6,00 TL
72,04 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git