DK-2522-03/3 Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:79,46 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
76,92 TL
Havale (%4 İndirim)
:
76,28 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1347
Stok Kodu
: 642-164-45382
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 3m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
76,92 TL
Havale (%4 İndirim)
:
76,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,13 TL
78,27 TL
3
26,31 TL
78,94 TL
4
19,90 TL
79,62 TL
5
16,05 TL
80,25 TL
6
13,49 TL
80,93 TL
7
11,66 TL
81,61 TL
8
10,28 TL
82,24 TL
9
9,21 TL
82,92 TL
10
8,36 TL
83,59 TL
11
7,66 TL
84,23 TL
12
7,08 TL
84,90 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,42 TL
78,83 TL
3
26,54 TL
79,62 TL
4
20,10 TL
80,41 TL
5
16,24 TL
81,18 TL
6
13,66 TL
81,97 TL
7
11,82 TL
82,76 TL
8
10,44 TL
83,54 TL
9
9,37 TL
84,32 TL
10
8,51 TL
85,11 TL
11
7,81 TL
85,89 TL
12
7,22 TL
86,67 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,46 TL
78,92 TL
3
26,42 TL
79,25 TL
4
20,10 TL
80,41 TL
5
16,23 TL
81,16 TL
6
13,65 TL
81,91 TL
7
11,81 TL
82,65 TL
8
10,43 TL
83,40 TL
9
9,35 TL
84,15 TL
10
8,41 TL
84,09 TL
11
7,79 TL
85,64 TL
12
7,20 TL
86,39 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,44 TL
78,88 TL
3
26,54 TL
79,63 TL
4
20,09 TL
80,37 TL
5
16,22 TL
81,12 TL
6
13,64 TL
81,87 TL
7
11,80 TL
82,61 TL
8
10,42 TL
83,36 TL
9
9,35 TL
84,11 TL
10
8,49 TL
84,86 TL
11
7,78 TL
85,60 TL
12
7,20 TL
86,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,36 TL
78,71 TL
3
26,47 TL
79,42 TL
4
20,07 TL
80,29 TL
5
16,21 TL
81,07 TL
6
13,64 TL
81,85 TL
7
11,81 TL
82,64 TL
8
10,43 TL
83,42 TL
9
9,36 TL
84,20 TL
10
8,50 TL
84,99 TL
11
7,80 TL
85,77 TL
12
7,21 TL
86,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,13 TL
78,25 TL
3
26,30 TL
78,89 TL
4
19,88 TL
79,52 TL
5
16,03 TL
80,15 TL
6
13,46 TL
80,77 TL
7
11,65 TL
81,53 TL
8
10,27 TL
82,15 TL
9
9,20 TL
82,76 TL
10
8,34 TL
83,36 TL
11
7,63 TL
83,96 TL
12
7,05 TL
84,55 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git