DK-2522-03 Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125

Kdv Dahil Fiyat:60,89 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
59,85 TL
Havale (%4 İndirim)
:
58,45 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1032
Stok Kodu
: 642-164-45340
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 2
Detay Özellikler
lt;pgt; • SC / SC Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 2lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
59,85 TL
Havale (%4 İndirim)
:
58,45 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,45 TL
60,89 TL
3
20,60 TL
61,80 TL
4
15,53 TL
62,11 TL
5
12,54 TL
62,72 TL
6
10,61 TL
63,63 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,45 TL
60,89 TL
3
20,56 TL
61,68 TL
4
15,57 TL
62,29 TL
5
12,59 TL
62,96 TL
6
10,59 TL
63,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,75 TL
61,50 TL
3
20,70 TL
62,11 TL
4
15,68 TL
62,72 TL
5
12,67 TL
63,33 TL
6
10,66 TL
63,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,05 TL
62,11 TL
3
20,91 TL
62,72 TL
4
15,83 TL
63,33 TL
5
12,91 TL
64,54 TL
6
10,86 TL
65,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,90 TL
61,80 TL
3
20,80 TL
62,41 TL
4
15,68 TL
62,72 TL
5
12,67 TL
63,33 TL
6
10,66 TL
63,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,05 TL
62,11 TL
3
20,70 TL
62,11 TL
4
15,68 TL
62,72 TL
5
12,54 TL
62,72 TL
6
10,35 TL
62,11 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git