DK-2512-03 Digitus ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125

Kdv Dahil Fiyat:58,33 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
57,28 TL
Havale (%4 İndirim)
:
56,00 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 989
Stok Kodu
: 642-164-45342
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 3m
Detay Özellikler

lt;ulgt; lt;ligt; ST / SC Konnektörlt;/ligt; lt;ligt; Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;/ligt; lt;ligt; Multimodelt;/ligt; lt;ligt; Duplexlt;/ligt; lt;ligt; I-VH 2G50/125µlt;/ligt; lt;ligt; Halogen free kablolt;/ligt; lt;ligt; 50/125µm fiberlt;/ligt; lt;ligt; Fiber class OM 2lt;/ligt; lt;ligt; Kablo çapı 3mmlt;/ligt; lt;ligt; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/ligt; lt;/ulgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
57,28 TL
Havale (%4 İndirim)
:
56,00 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,96 TL
57,92 TL
3
19,33 TL
57,98 TL
4
14,80 TL
59,20 TL
5
11,96 TL
59,79 TL
6
10,08 TL
60,49 TL
7
8,73 TL
61,13 TL
8
7,72 TL
61,77 TL
9
6,93 TL
62,41 TL
10
6,31 TL
63,05 TL
11
5,79 TL
63,70 TL
12
5,35 TL
64,24 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,57 TL
59,13 TL
3
19,96 TL
59,89 TL
4
15,16 TL
60,65 TL
5
12,27 TL
61,36 TL
6
10,36 TL
62,16 TL
7
8,99 TL
62,91 TL
8
7,96 TL
63,67 TL
9
7,16 TL
64,43 TL
10
6,52 TL
65,18 TL
11
5,99 TL
65,93 TL
12
5,56 TL
66,69 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,35 TL
58,70 TL
3
19,83 TL
59,48 TL
4
15,06 TL
60,25 TL
5
12,20 TL
61,01 TL
6
10,29 TL
61,75 TL
7
8,93 TL
62,48 TL
8
7,90 TL
63,19 TL
9
7,10 TL
63,89 TL
10
6,46 TL
64,59 TL
11
5,93 TL
65,27 TL
12
5,49 TL
65,94 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,50 TL
59,00 TL
3
19,85 TL
59,55 TL
4
14,98 TL
59,90 TL
5
12,09 TL
60,43 TL
6
10,20 TL
61,19 TL
7
8,79 TL
61,54 TL
8
7,76 TL
62,09 TL
9
6,98 TL
62,82 TL
10
6,32 TL
63,25 TL
11
5,79 TL
63,73 TL
12
5,37 TL
64,48 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,56 TL
61,13 TL
3
20,57 TL
61,71 TL
4
15,66 TL
62,65 TL
5
12,63 TL
63,17 TL
6
10,65 TL
63,87 TL
7
9,27 TL
64,92 TL
8
8,20 TL
65,62 TL
9
7,36 TL
66,20 TL
10
6,72 TL
67,23 TL
11
6,17 TL
67,84 TL
12
5,70 TL
68,42 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,56 TL
61,13 TL
3
20,57 TL
61,71 TL
4
15,66 TL
62,65 TL
5
12,63 TL
63,17 TL
6
10,65 TL
63,87 TL
7
9,27 TL
64,92 TL
8
8,20 TL
65,62 TL
9
7,36 TL
66,20 TL
10
6,72 TL
67,23 TL
11
6,17 TL
67,84 TL
12
5,70 TL
68,42 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git