Tükendi!

DK-2512-01 Digitus ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 50/125

Kdv Dahil Fiyat:43,09 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
42,10 TL
Havale (%4 İndirim)
:
41,37 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

Kazanacağınız Puan : 731
Stok Kodu
: 642-164-45344
Teknik Özellikler
Durum
: Sıfır
Kablo Uzunluğu
: 1m
Detay Özellikler

lt;ulgt; lt;ligt; ST / SC Konnektörlt;/ligt; lt;ligt; Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahiplt;/ligt; lt;ligt; Multimodelt;/ligt; lt;ligt; Duplexlt;/ligt; lt;ligt; I-VH 2G50/125µlt;/ligt; lt;ligt; Halogen free kablolt;/ligt; lt;ligt; 50/125µm fiberlt;/ligt; lt;ligt; Fiber class OM 2lt;/ligt; lt;ligt; Kablo çapı 3mmlt;/ligt; lt;ligt; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/ligt; lt;/ulgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
42,10 TL
Havale (%4 İndirim)
:
41,37 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,39 TL
42,79 TL
3
14,28 TL
42,83 TL
4
10,93 TL
43,74 TL
5
8,83 TL
44,17 TL
6
7,45 TL
44,68 TL
7
6,45 TL
45,16 TL
8
5,70 TL
45,63 TL
9
5,12 TL
46,11 TL
10
4,66 TL
46,58 TL
11
4,28 TL
47,05 TL
12
3,95 TL
47,46 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,84 TL
43,68 TL
3
14,75 TL
44,24 TL
4
11,20 TL
44,80 TL
5
9,07 TL
45,33 TL
6
7,65 TL
45,92 TL
7
6,64 TL
46,48 TL
8
5,88 TL
47,03 TL
9
5,29 TL
47,59 TL
10
4,81 TL
48,15 TL
11
4,43 TL
48,70 TL
12
4,11 TL
49,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,68 TL
43,36 TL
3
14,65 TL
43,94 TL
4
11,13 TL
44,51 TL
5
9,01 TL
45,07 TL
6
7,60 TL
45,62 TL
7
6,59 TL
46,15 TL
8
5,84 TL
46,68 TL
9
5,24 TL
47,20 TL
10
4,77 TL
47,71 TL
11
4,38 TL
48,21 TL
12
4,06 TL
48,71 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,79 TL
43,59 TL
3
14,66 TL
43,99 TL
4
11,06 TL
44,25 TL
5
8,93 TL
44,64 TL
6
7,53 TL
45,20 TL
7
6,49 TL
45,46 TL
8
5,73 TL
45,87 TL
9
5,16 TL
46,41 TL
10
4,67 TL
46,72 TL
11
4,28 TL
47,08 TL
12
3,97 TL
47,64 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,58 TL
45,16 TL
3
15,20 TL
45,59 TL
4
11,57 TL
46,28 TL
5
9,33 TL
46,67 TL
6
7,86 TL
47,18 TL
7
6,85 TL
47,96 TL
8
6,06 TL
48,48 TL
9
5,43 TL
48,91 TL
10
4,97 TL
49,66 TL
11
4,56 TL
50,11 TL
12
4,21 TL
50,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,58 TL
45,16 TL
3
15,20 TL
45,59 TL
4
11,57 TL
46,28 TL
5
9,33 TL
46,67 TL
6
7,86 TL
47,18 TL
7
6,85 TL
47,96 TL
8
6,06 TL
48,48 TL
9
5,43 TL
48,91 TL
10
4,97 TL
49,66 TL
11
4,56 TL
50,11 TL
12
4,21 TL
50,54 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git