DK-2533-10/4 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, Duplex, 50/125, LSZH, OM4 3.0mm

Kdv Dahil Fiyat:140,46 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
138,00 TL
Havale (%4 İndirim)
:
134,84 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2381
Stok Kodu
: 642-4430-89851
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 10m
Detay Özellikler

Konnektör 1: LC
Konnektör 2: LC
Kablo tipi: I-VH 2G50/125µ
Fiber sınıfı: OM4
Multimode
50/125µ
Duplex kablo
LSOH
Seramik başlık
Kablo çapı: 3mm
Uzunluk: 10 metre

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
138,00 TL
Havale (%4 İndirim)
:
134,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
69,74 TL
139,48 TL
3
46,54 TL
139,62 TL
4
35,64 TL
142,57 TL
5
28,79 TL
143,97 TL
6
24,28 TL
145,66 TL
7
21,03 TL
147,20 TL
8
18,59 TL
148,75 TL
9
16,70 TL
150,29 TL
10
15,18 TL
151,84 TL
11
13,94 TL
153,38 TL
12
12,89 TL
154,69 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
71,20 TL
142,40 TL
3
48,07 TL
144,22 TL
4
36,51 TL
146,04 TL
5
29,55 TL
147,76 TL
6
24,95 TL
149,67 TL
7
21,64 TL
151,50 TL
8
19,16 TL
153,31 TL
9
17,24 TL
155,14 TL
10
15,70 TL
156,95 TL
11
14,43 TL
158,76 TL
12
13,38 TL
160,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
70,67 TL
141,34 TL
3
47,74 TL
143,23 TL
4
36,27 TL
145,08 TL
5
29,38 TL
146,91 TL
6
24,78 TL
148,69 TL
7
21,49 TL
150,45 TL
8
19,02 TL
152,17 TL
9
17,10 TL
153,86 TL
10
15,55 TL
155,53 TL
11
14,29 TL
157,16 TL
12
13,23 TL
158,78 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
71,04 TL
142,08 TL
3
47,80 TL
143,41 TL
4
36,06 TL
144,25 TL
5
29,10 TL
145,52 TL
6
24,56 TL
147,34 TL
7
21,17 TL
148,19 TL
8
18,69 TL
149,52 TL
9
16,81 TL
151,28 TL
10
15,23 TL
152,30 TL
11
13,95 TL
153,45 TL
12
12,94 TL
155,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,60 TL
147,20 TL
3
49,54 TL
148,61 TL
4
37,71 TL
150,85 TL
5
30,42 TL
152,12 TL
6
25,63 TL
153,80 TL
7
22,33 TL
156,33 TL
8
19,75 TL
158,02 TL
9
17,71 TL
159,42 TL
10
16,19 TL
161,88 TL
11
14,85 TL
163,35 TL
12
13,73 TL
164,76 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,60 TL
147,20 TL
3
49,54 TL
148,61 TL
4
37,71 TL
150,85 TL
5
30,42 TL
152,12 TL
6
25,63 TL
153,80 TL
7
22,33 TL
156,33 TL
8
19,75 TL
158,02 TL
9
17,71 TL
159,42 TL
10
16,19 TL
161,88 TL
11
14,85 TL
163,35 TL
12
13,73 TL
164,76 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git