DK-2533-20/3 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:141,71 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
138,45 TL
Havale (%4 İndirim)
:
136,04 TL

Kargo Fiyatı:8,50 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2402
Stok Kodu
: 642-164-89879
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 20m
Detay Özellikler

• LC / LC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Kablo çapı 3mm
• 10 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
138,45 TL
Havale (%4 İndirim)
:
136,04 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
70,36 TL
140,72 TL
3
46,95 TL
140,86 TL
4
35,96 TL
143,84 TL
5
29,05 TL
145,25 TL
6
24,49 TL
146,95 TL
7
21,22 TL
148,51 TL
8
18,76 TL
150,07 TL
9
16,85 TL
151,63 TL
10
15,32 TL
153,19 TL
11
14,07 TL
154,75 TL
12
13,01 TL
156,07 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
71,83 TL
143,67 TL
3
48,50 TL
145,51 TL
4
36,83 TL
147,34 TL
5
29,82 TL
149,08 TL
6
25,17 TL
151,01 TL
7
21,84 TL
152,85 TL
8
19,33 TL
154,68 TL
9
17,39 TL
156,52 TL
10
15,83 TL
158,35 TL
11
14,56 TL
160,17 TL
12
13,50 TL
162,02 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
71,30 TL
142,60 TL
3
48,17 TL
144,50 TL
4
36,59 TL
146,37 TL
5
29,64 TL
148,21 TL
6
25,00 TL
150,01 TL
7
21,68 TL
151,79 TL
8
19,19 TL
153,53 TL
9
17,25 TL
155,23 TL
10
15,69 TL
156,92 TL
11
14,41 TL
158,56 TL
12
13,35 TL
160,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
71,67 TL
143,34 TL
3
48,23 TL
144,69 TL
4
36,38 TL
145,54 TL
5
29,36 TL
146,81 TL
6
24,78 TL
148,65 TL
7
21,36 TL
149,50 TL
8
18,86 TL
150,85 TL
9
16,96 TL
152,62 TL
10
15,37 TL
153,66 TL
11
14,07 TL
154,82 TL
12
13,06 TL
156,66 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,26 TL
148,51 TL
3
49,98 TL
149,93 TL
4
38,05 TL
152,20 TL
5
30,69 TL
153,47 TL
6
25,86 TL
155,17 TL
7
22,53 TL
157,72 TL
8
19,93 TL
159,42 TL
9
17,87 TL
160,84 TL
10
16,33 TL
163,32 TL
11
14,98 TL
164,81 TL
12
13,85 TL
166,23 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,26 TL
148,51 TL
3
49,98 TL
149,93 TL
4
38,05 TL
152,20 TL
5
30,69 TL
153,47 TL
6
25,86 TL
155,17 TL
7
22,53 TL
157,72 TL
8
19,93 TL
159,42 TL
9
17,87 TL
160,84 TL
10
16,33 TL
163,32 TL
11
14,98 TL
164,81 TL
12
13,85 TL
166,23 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git