DK-2933-20 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

Kdv Dahil Fiyat:350,46 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
339,95 TL
Havale (%4 İndirim)
:
336,44 TL

Kargo Fiyatı:38,00 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 5940
Stok Kodu
: 642-164-46500
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 20m
Detay Özellikler

• LC / LC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
339,95 TL
Havale (%4 İndirim)
:
336,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
171,90 TL
343,80 TL
3
115,42 TL
346,25 TL
4
87,18 TL
348,71 TL
5
70,23 TL
351,16 TL
6
58,94 TL
353,61 TL
7
50,87 TL
356,07 TL
8
44,82 TL
358,52 TL
9
40,11 TL
360,97 TL
10
36,34 TL
363,43 TL
11
33,26 TL
365,88 TL
12
30,69 TL
368,33 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
172,18 TL
344,36 TL
3
115,64 TL
346,92 TL
4
87,38 TL
349,51 TL
5
70,41 TL
352,07 TL
6
59,11 TL
354,67 TL
7
51,03 TL
357,22 TL
8
44,98 TL
359,82 TL
9
40,26 TL
362,38 TL
10
36,50 TL
364,97 TL
11
33,41 TL
367,53 TL
12
30,84 TL
370,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
172,78 TL
345,55 TL
3
116,00 TL
348,01 TL
4
87,62 TL
350,46 TL
5
70,86 TL
354,28 TL
6
60,21 TL
361,25 TL
7
52,08 TL
364,55 TL
8
45,98 TL
367,84 TL
9
41,24 TL
371,14 TL
10
37,44 TL
374,43 TL
11
34,34 TL
377,73 TL
12
31,75 TL
381,02 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
172,88 TL
345,76 TL
3
116,11 TL
348,32 TL
4
87,73 TL
350,92 TL
5
70,69 TL
353,47 TL
6
59,34 TL
356,07 TL
7
51,23 TL
358,63 TL
8
45,15 TL
361,22 TL
9
40,42 TL
363,78 TL
10
36,64 TL
366,37 TL
11
33,54 TL
368,93 TL
12
30,96 TL
371,52 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
172,27 TL
344,54 TL
3
115,70 TL
347,10 TL
4
87,81 TL
351,23 TL
5
70,45 TL
352,25 TL
6
59,14 TL
354,84 TL
7
51,06 TL
357,40 TL
8
45,00 TL
359,99 TL
9
40,28 TL
362,55 TL
10
36,51 TL
365,14 TL
11
33,43 TL
367,70 TL
12
30,86 TL
370,30 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
172,57 TL
345,13 TL
3
115,98 TL
347,94 TL
4
87,69 TL
350,74 TL
5
70,70 TL
353,51 TL
6
59,37 TL
356,24 TL
7
51,37 TL
359,57 TL
8
45,29 TL
362,31 TL
9
40,56 TL
365,00 TL
10
36,77 TL
367,67 TL
11
33,66 TL
370,30 TL
12
31,08 TL
372,92 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git