DK-29112-02 Digitus ST/PC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 9/125 µ DIN IEC 304 renk kodlu, singlemode, uzunluk 2 metre, Class OS1, birim fiyatıdır

Kdv Dahil Fiyat:21,27 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
20,63 TL
Havale (%4 İndirim)
:
20,42 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 361
Stok Kodu
: 642-164-46452
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: ST
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: ST
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Ürün Tekli Adet Olarak Satılmaktadır.

 

Simplex OS 1 09/125 µ
2 metre
Semi Tight Buffer
Kablo tipi: 9/125 MM Color Pigtail
Konnektör Tipi: ST

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
20,63 TL
Havale (%4 İndirim)
:
20,42 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
10,36 TL
20,72 TL
3
6,94 TL
20,81 TL
4
5,23 TL
20,91 TL
5
4,20 TL
21,00 TL
6
3,52 TL
21,11 TL
7
3,03 TL
21,21 TL
8
2,65 TL
21,24 TL
9
2,38 TL
21,40 TL
10
2,15 TL
21,49 TL
11
1,96 TL
21,59 TL
12
1,81 TL
21,70 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
10,46 TL
20,92 TL
3
7,03 TL
21,08 TL
4
5,31 TL
21,23 TL
5
4,28 TL
21,40 TL
6
3,61 TL
21,69 TL
7
3,12 TL
21,84 TL
8
2,73 TL
21,84 TL
9
2,44 TL
21,99 TL
10
2,21 TL
22,14 TL
11
2,03 TL
22,30 TL
12
1,87 TL
22,45 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
10,44 TL
20,87 TL
3
7,00 TL
20,99 TL
4
5,28 TL
21,11 TL
5
4,24 TL
21,22 TL
6
3,56 TL
21,34 TL
7
3,06 TL
21,45 TL
8
2,70 TL
21,57 TL
9
2,41 TL
21,68 TL
10
2,18 TL
21,80 TL
11
1,99 TL
21,92 TL
12
1,85 TL
22,23 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
10,49 TL
20,97 TL
3
7,04 TL
21,12 TL
4
5,32 TL
21,27 TL
5
4,29 TL
21,43 TL
6
3,60 TL
21,58 TL
7
3,10 TL
21,73 TL
8
2,74 TL
21,88 TL
9
2,45 TL
22,03 TL
10
2,22 TL
22,18 TL
11
2,03 TL
22,34 TL
12
1,87 TL
22,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
10,45 TL
20,90 TL
3
7,02 TL
21,05 TL
4
5,30 TL
21,20 TL
5
4,27 TL
21,35 TL
6
3,58 TL
21,50 TL
7
3,09 TL
21,66 TL
8
2,73 TL
21,81 TL
9
2,44 TL
21,96 TL
10
2,21 TL
22,11 TL
11
2,02 TL
22,26 TL
12
1,87 TL
22,42 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git