DK-2633-05 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:66,43 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
63,77 TL
Havale (%4 İndirim)
:
63,77 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1126
Stok Kodu
: 642-4787-89595
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 5m
Detay Özellikler

• LC / LC Konnektör
• Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G62.5/125µ
• Halogen free kablo
• 62.5/125µm fiber
• Fiber class OM 1
• Kablo çapı 3mm
• 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
63,77 TL
Havale (%4 İndirim)
:
63,77 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,22 TL
64,44 TL
3
21,56 TL
64,67 TL
4
16,28 TL
65,10 TL
5
13,09 TL
65,43 TL
6
10,91 TL
65,43 TL
7
9,42 TL
65,96 TL
8
8,28 TL
66,26 TL
9
7,38 TL
66,43 TL
10
6,68 TL
66,83 TL
11
6,10 TL
67,09 TL
12
5,62 TL
67,43 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,61 TL
65,22 TL
3
21,88 TL
65,63 TL
4
16,52 TL
66,10 TL
5
13,30 TL
66,51 TL
6
11,16 TL
66,94 TL
7
9,62 TL
67,37 TL
8
8,47 TL
67,76 TL
9
7,58 TL
68,22 TL
10
6,87 TL
68,66 TL
11
6,28 TL
69,09 TL
12
5,80 TL
69,55 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,76 TL
67,53 TL
3
22,38 TL
67,13 TL
4
16,69 TL
66,76 TL
5
13,31 TL
66,56 TL
6
11,17 TL
66,99 TL
7
9,62 TL
67,37 TL
8
8,47 TL
67,79 TL
9
7,58 TL
68,19 TL
10
6,86 TL
68,60 TL
11
6,27 TL
69,01 TL
12
5,78 TL
69,42 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,68 TL
65,37 TL
3
21,92 TL
65,77 TL
4
16,56 TL
66,23 TL
5
13,33 TL
66,63 TL
6
11,18 TL
67,09 TL
7
9,64 TL
67,51 TL
8
8,49 TL
67,93 TL
9
7,60 TL
68,36 TL
10
6,88 TL
68,79 TL
11
6,29 TL
69,22 TL
12
5,81 TL
69,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,65 TL
65,30 TL
3
21,92 TL
65,77 TL
4
16,54 TL
66,16 TL
5
13,32 TL
66,58 TL
6
11,17 TL
67,03 TL
7
9,63 TL
67,43 TL
8
8,48 TL
67,86 TL
9
7,59 TL
68,30 TL
10
7,05 TL
70,55 TL
11
6,47 TL
71,15 TL
12
5,98 TL
71,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
34,73 TL
69,45 TL
3
23,28 TL
69,85 TL
4
17,63 TL
70,52 TL
5
14,24 TL
71,18 TL
6
11,96 TL
71,74 TL
7
10,33 TL
72,31 TL
8
9,15 TL
73,24 TL
9
8,21 TL
73,90 TL
10
7,47 TL
74,67 TL
11
6,85 TL
75,40 TL
12
6,33 TL
76,00 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git