DK-2633-02 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:58,27 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
56,52 TL
Havale (%4 İndirim)
:
55,94 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 988
Stok Kodu
: 642-164-45402
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Erkek
Çıkış Ucu
: ST
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: ST
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

lt;pgt;amp;bull; LC / LCamp;nbsp; Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Multimodelt;br /gt; amp;bull; Duplexlt;br /gt; amp;bull; I-VH 2G62.5/125amp;micro;lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 62.5/125amp;micro;m fiberlt;br /gt; amp;bull; Fiber class OM 1lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;br /gt; amp;bull; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mamp;uuml;mkamp;uuml;nlt;/pgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
56,52 TL
Havale (%4 İndirim)
:
55,94 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,52 TL
57,05 TL
3
19,13 TL
57,40 TL
4
14,44 TL
57,77 TL
5
11,62 TL
58,12 TL
6
9,67 TL
58,04 TL
7
8,41 TL
58,85 TL
8
7,40 TL
59,23 TL
9
6,62 TL
59,58 TL
10
6,00 TL
59,96 TL
11
5,48 TL
60,31 TL
12
5,06 TL
60,69 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,73 TL
57,45 TL
3
19,30 TL
57,91 TL
4
14,59 TL
58,37 TL
5
11,76 TL
58,82 TL
6
9,88 TL
59,28 TL
7
8,53 TL
59,73 TL
8
7,52 TL
60,19 TL
9
6,74 TL
60,64 TL
10
6,11 TL
61,10 TL
11
5,60 TL
61,56 TL
12
5,17 TL
62,01 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,77 TL
57,54 TL
3
19,32 TL
57,97 TL
4
14,53 TL
58,14 TL
5
11,54 TL
57,70 TL
6
9,88 TL
59,27 TL
7
8,53 TL
59,70 TL
8
7,52 TL
60,14 TL
9
6,73 TL
60,57 TL
10
6,10 TL
61,01 TL
11
5,59 TL
61,44 TL
12
5,19 TL
62,32 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,88 TL
57,75 TL
3
19,42 TL
58,27 TL
4
14,70 TL
58,79 TL
5
11,86 TL
59,30 TL
6
9,97 TL
59,82 TL
7
8,50 TL
59,53 TL
8
7,61 TL
60,86 TL
9
6,82 TL
61,37 TL
10
6,19 TL
61,89 TL
11
5,67 TL
62,41 TL
12
5,24 TL
62,92 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,77 TL
57,55 TL
3
19,36 TL
58,07 TL
4
14,65 TL
58,58 TL
5
11,82 TL
59,10 TL
6
9,94 TL
59,62 TL
7
8,59 TL
60,13 TL
8
7,58 TL
60,65 TL
9
6,80 TL
61,17 TL
10
6,16 TL
61,59 TL
11
5,64 TL
62,05 TL
12
5,26 TL
63,09 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git