DK-2622-02 Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:63,05 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
61,16 TL
Havale (%4 İndirim)
:
60,53 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1069
Stok Kodu
: 642-164-2518
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: UTP Cat 5
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: UTP Cat 5
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

lt;pgt;amp;bull; SC / SC Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Multimode lt;br /gt; amp;bull; Duplex lt;br /gt; amp;bull; I-VH 2G62.5/125amp;micro; lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 62.5/125amp;micro;m fiber lt;br /gt; amp;bull; Fiber class OM 1 lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mm lt;br /gt; amp;bull; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mamp;uuml;mkamp;uuml;nlt;br /gt; amp;nbsp;lt;/pgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
61,16 TL
Havale (%4 İndirim)
:
60,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,78 TL
61,57 TL
3
20,64 TL
61,92 TL
4
15,57 TL
62,26 TL
5
12,52 TL
62,61 TL
6
10,49 TL
62,96 TL
7
9,04 TL
63,30 TL
8
7,96 TL
63,65 TL
9
7,11 TL
64,00 TL
10
6,43 TL
64,34 TL
11
5,88 TL
64,69 TL
12
5,42 TL
65,04 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,08 TL
62,17 TL
3
20,89 TL
62,66 TL
4
15,79 TL
63,16 TL
5
12,73 TL
63,64 TL
6
10,69 TL
64,14 TL
7
9,23 TL
64,63 TL
8
8,14 TL
65,13 TL
9
7,29 TL
65,62 TL
10
6,61 TL
66,11 TL
11
6,06 TL
66,61 TL
12
5,59 TL
67,10 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,13 TL
62,26 TL
3
20,91 TL
62,72 TL
4
15,73 TL
62,90 TL
5
12,49 TL
62,44 TL
6
10,69 TL
64,13 TL
7
9,23 TL
64,59 TL
8
8,13 TL
65,07 TL
9
7,28 TL
65,54 TL
10
6,60 TL
66,01 TL
11
6,04 TL
66,48 TL
12
5,62 TL
67,43 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,15 TL
62,29 TL
3
20,93 TL
62,79 TL
4
15,82 TL
63,28 TL
5
12,75 TL
63,77 TL
6
10,71 TL
64,27 TL
7
9,20 TL
64,41 TL
8
8,16 TL
65,25 TL
9
7,30 TL
65,74 TL
10
6,62 TL
66,23 TL
11
6,07 TL
66,73 TL
12
5,60 TL
67,22 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,04 TL
62,07 TL
3
20,85 TL
62,56 TL
4
15,76 TL
63,04 TL
5
12,71 TL
63,55 TL
6
10,67 TL
64,05 TL
7
9,22 TL
64,54 TL
8
8,13 TL
65,03 TL
9
7,28 TL
65,52 TL
10
6,60 TL
66,01 TL
11
6,05 TL
66,51 TL
12
5,58 TL
67,00 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git