DK-2612-01 Digitus ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:63,66 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
61,75 TL
Havale (%4 İndirim)
:
61,11 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1079
Stok Kodu
: 642-164-2519
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: UTP Cat 5
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: UTP Cat 5
Kablo Uzunluğu
: 1m
Detay Özellikler

lt;pgt;amp;bull; ST / SCamp;nbsp; Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Multimodelt;br /gt; amp;bull; Duplexlt;br /gt; amp;bull; I-VH 2G62.5/125amp;micro;lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 62.5/125amp;micro;m fiberlt;br /gt; amp;bull; Fiber class OM 1lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;br /gt; amp;bull; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mamp;uuml;mkamp;uuml;nlt;/pgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
61,75 TL
Havale (%4 İndirim)
:
61,11 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,16 TL
62,32 TL
3
20,90 TL
62,71 TL
4
15,78 TL
63,12 TL
5
12,70 TL
63,50 TL
6
10,57 TL
63,41 TL
7
9,19 TL
64,30 TL
8
8,09 TL
64,71 TL
9
7,23 TL
65,09 TL
10
6,55 TL
65,51 TL
11
5,99 TL
65,89 TL
12
5,53 TL
66,30 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,53 TL
63,07 TL
3
21,22 TL
63,65 TL
4
16,07 TL
64,26 TL
5
12,97 TL
64,86 TL
6
10,91 TL
65,46 TL
7
9,44 TL
66,06 TL
8
8,33 TL
66,63 TL
9
7,47 TL
67,26 TL
10
6,79 TL
67,86 TL
11
6,22 TL
68,45 TL
12
5,75 TL
69,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,52 TL
63,05 TL
3
21,19 TL
63,58 TL
4
15,80 TL
63,20 TL
5
12,93 TL
64,66 TL
6
10,87 TL
65,20 TL
7
9,39 TL
65,74 TL
8
8,28 TL
66,28 TL
9
7,42 TL
66,81 TL
10
6,74 TL
67,35 TL
11
6,17 TL
67,89 TL
12
5,70 TL
68,43 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,60 TL
63,20 TL
3
21,26 TL
63,79 TL
4
16,10 TL
64,39 TL
5
13,00 TL
64,99 TL
6
10,93 TL
65,59 TL
7
9,46 TL
66,19 TL
8
8,35 TL
66,79 TL
9
7,49 TL
67,38 TL
10
6,80 TL
67,98 TL
11
6,23 TL
68,58 TL
12
5,76 TL
69,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,44 TL
62,87 TL
3
21,15 TL
63,44 TL
4
16,00 TL
64,00 TL
5
12,91 TL
64,56 TL
6
10,86 TL
65,13 TL
7
9,39 TL
65,70 TL
8
8,28 TL
66,26 TL
9
7,42 TL
66,82 TL
10
6,74 TL
67,39 TL
11
6,18 TL
67,96 TL
12
5,69 TL
68,33 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git