DK-2533-10/3 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:111,24 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
109,24 TL
Havale (%4 İndirim)
:
106,79 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1886
Stok Kodu
: 642-164-46479
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 10m
Detay Özellikler

• LC / LC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Kablo çapı 3mm
• 10 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
109,24 TL
Havale (%4 İndirim)
:
106,79 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
55,23 TL
110,46 TL
3
36,86 TL
110,57 TL
4
28,23 TL
112,91 TL
5
22,80 TL
114,02 TL
6
19,23 TL
115,36 TL
7
16,65 TL
116,58 TL
8
14,73 TL
117,80 TL
9
13,23 TL
119,03 TL
10
12,03 TL
120,25 TL
11
11,04 TL
121,47 TL
12
10,21 TL
122,51 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
56,39 TL
112,78 TL
3
38,07 TL
114,22 TL
4
28,91 TL
115,66 TL
5
23,40 TL
117,02 TL
6
19,76 TL
118,54 TL
7
17,14 TL
119,98 TL
8
15,18 TL
121,42 TL
9
13,65 TL
122,86 TL
10
12,43 TL
124,30 TL
11
11,43 TL
125,73 TL
12
10,60 TL
127,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
55,97 TL
111,94 TL
3
37,81 TL
113,43 TL
4
28,72 TL
114,90 TL
5
23,27 TL
116,35 TL
6
19,63 TL
117,76 TL
7
17,02 TL
119,15 TL
8
15,06 TL
120,52 TL
9
13,54 TL
121,85 TL
10
12,32 TL
123,18 TL
11
11,32 TL
124,47 TL
12
10,48 TL
125,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
56,26 TL
112,52 TL
3
37,86 TL
113,58 TL
4
28,56 TL
114,24 TL
5
23,05 TL
115,24 TL
6
19,45 TL
116,69 TL
7
16,77 TL
117,36 TL
8
14,80 TL
118,41 TL
9
13,31 TL
119,81 TL
10
12,06 TL
120,62 TL
11
11,05 TL
121,53 TL
12
10,25 TL
122,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,29 TL
116,58 TL
3
39,23 TL
117,69 TL
4
29,87 TL
119,47 TL
5
24,09 TL
120,47 TL
6
20,30 TL
121,81 TL
7
17,69 TL
123,81 TL
8
15,64 TL
125,15 TL
9
14,03 TL
126,26 TL
10
12,82 TL
128,20 TL
11
11,76 TL
129,37 TL
12
10,87 TL
130,48 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,29 TL
116,58 TL
3
39,23 TL
117,69 TL
4
29,87 TL
119,47 TL
5
24,09 TL
120,47 TL
6
20,30 TL
121,81 TL
7
17,69 TL
123,81 TL
8
15,64 TL
125,15 TL
9
14,03 TL
126,26 TL
10
12,82 TL
128,20 TL
11
11,76 TL
129,37 TL
12
10,87 TL
130,48 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git