DK-2533-05/4 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, LSZH, OM4 3.0mm

Kdv Dahil Fiyat:72,45 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
70,78 TL
Havale (%4 İndirim)
:
69,55 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1229
Stok Kodu
: 642-164-89862
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 5m
Detay Özellikler

Konnektör 1: LC
Konnektör 2: LC
Kablo tipi: I-VH 2G50/125µ
Fiber sınıfı: OM4
Multimode
50/125µ
Duplex kablo
LSOH
Seramik başlık
Kablo çapı: 3mm
Uzunluk: 5 metre

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
70,78 TL
Havale (%4 İndirim)
:
69,55 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
35,97 TL
71,94 TL
3
24,01 TL
72,02 TL
4
18,38 TL
73,54 TL
5
14,85 TL
74,26 TL
6
12,52 TL
75,13 TL
7
10,85 TL
75,93 TL
8
9,59 TL
76,72 TL
9
8,61 TL
77,52 TL
10
7,83 TL
78,32 TL
11
7,19 TL
79,12 TL
12
6,65 TL
79,79 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,72 TL
73,45 TL
3
24,80 TL
74,39 TL
4
18,83 TL
75,33 TL
5
15,24 TL
76,22 TL
6
12,87 TL
77,20 TL
7
11,16 TL
78,14 TL
8
9,88 TL
79,08 TL
9
8,89 TL
80,02 TL
10
8,10 TL
80,96 TL
11
7,44 TL
81,89 TL
12
6,90 TL
82,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,45 TL
72,91 TL
3
24,63 TL
73,88 TL
4
18,71 TL
74,83 TL
5
15,16 TL
75,78 TL
6
12,78 TL
76,70 TL
7
11,09 TL
77,60 TL
8
9,81 TL
78,49 TL
9
8,82 TL
79,36 TL
10
8,02 TL
80,22 TL
11
7,37 TL
81,06 TL
12
6,82 TL
81,90 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,64 TL
73,28 TL
3
24,66 TL
73,97 TL
4
18,60 TL
74,41 TL
5
15,01 TL
75,06 TL
6
12,67 TL
76,00 TL
7
10,92 TL
76,43 TL
8
9,64 TL
77,12 TL
9
8,67 TL
78,03 TL
10
7,86 TL
78,56 TL
11
7,20 TL
79,15 TL
12
6,67 TL
80,09 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
37,87 TL
75,75 TL
3
25,39 TL
76,18 TL
4
19,23 TL
76,91 TL
5
15,53 TL
77,63 TL
6
13,04 TL
78,24 TL
7
11,27 TL
78,86 TL
8
9,98 TL
79,88 TL
9
8,96 TL
80,60 TL
10
8,14 TL
81,43 TL
11
7,48 TL
82,23 TL
12
6,91 TL
82,88 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
37,87 TL
75,75 TL
3
25,39 TL
76,18 TL
4
19,23 TL
76,91 TL
5
15,53 TL
77,63 TL
6
13,04 TL
78,24 TL
7
11,27 TL
78,86 TL
8
9,98 TL
79,88 TL
9
8,96 TL
80,60 TL
10
8,14 TL
81,43 TL
11
7,48 TL
82,23 TL
12
6,91 TL
82,88 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git