DK-25221-02 Digitus SC/UPC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 50/125 µ, DIN IEC 304 renk kodlu, multimode, uzunluk 2 metre, Class OM2, birim fiyatıdır

Kdv Dahil Fiyat:16,83 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
16,33 TL
Havale (%4 İndirim)
:
16,16 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 286
Stok Kodu
: 642-164-45470
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Ürün Tekli Adet Olarak Satılmaktadır.

 

Simplex OM 2 50/125µ
2 metre
Semi Tight Buffer
Kablo tipi: 50/125 MM Color Pigtail
Konnektör Tipi: SC

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
16,33 TL
Havale (%4 İndirim)
:
16,16 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,24 TL
16,48 TL
3
5,53 TL
16,58 TL
4
4,17 TL
16,69 TL
5
3,36 TL
16,79 TL
6
2,79 TL
16,76 TL
7
2,43 TL
17,00 TL
8
2,14 TL
17,11 TL
9
1,91 TL
17,21 TL
10
1,73 TL
17,32 TL
11
1,58 TL
17,42 TL
12
1,46 TL
17,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,30 TL
16,59 TL
3
5,58 TL
16,73 TL
4
4,21 TL
16,86 TL
5
3,40 TL
16,99 TL
6
2,85 TL
17,12 TL
7
2,46 TL
17,25 TL
8
2,17 TL
17,39 TL
9
1,95 TL
17,51 TL
10
1,76 TL
17,65 TL
11
1,62 TL
17,78 TL
12
1,49 TL
17,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,31 TL
16,62 TL
3
5,58 TL
16,74 TL
4
4,20 TL
16,79 TL
5
3,33 TL
16,67 TL
6
2,85 TL
17,12 TL
7
2,46 TL
17,24 TL
8
2,17 TL
17,37 TL
9
1,94 TL
17,49 TL
10
1,76 TL
17,62 TL
11
1,61 TL
17,75 TL
12
1,50 TL
18,00 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,34 TL
16,68 TL
3
5,61 TL
16,83 TL
4
4,24 TL
16,98 TL
5
3,43 TL
17,13 TL
6
2,88 TL
17,28 TL
7
2,46 TL
17,19 TL
8
2,20 TL
17,58 TL
9
1,97 TL
17,73 TL
10
1,79 TL
17,88 TL
11
1,64 TL
18,02 TL
12
1,51 TL
18,17 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,31 TL
16,62 TL
3
5,59 TL
16,77 TL
4
4,23 TL
16,92 TL
5
3,41 TL
17,07 TL
6
2,87 TL
17,22 TL
7
2,48 TL
17,37 TL
8
2,19 TL
17,52 TL
9
1,96 TL
17,67 TL
10
1,78 TL
17,79 TL
11
1,63 TL
17,92 TL
12
1,52 TL
18,22 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git