DK-2522-05/3 Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:90,75 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
87,12 TL
Havale (%4 İndirim)
:
87,12 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1539
Stok Kodu
: 642-164-45381
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: UTP Cat 5
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: UTP Cat 5
Kablo Uzunluğu
: 5m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
87,12 TL
Havale (%4 İndirim)
:
87,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
44,13 TL
88,25 TL
3
29,55 TL
88,66 TL
4
22,26 TL
89,03 TL
5
17,88 TL
89,39 TL
6
14,97 TL
89,80 TL
7
12,88 TL
90,16 TL
8
11,32 TL
90,52 TL
9
10,13 TL
91,20 TL
10
9,13 TL
91,29 TL
11
8,33 TL
91,66 TL
12
7,67 TL
92,07 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
44,63 TL
89,25 TL
3
29,98 TL
89,93 TL
4
22,64 TL
90,57 TL
5
18,26 TL
91,29 TL
6
15,42 TL
92,53 TL
7
13,31 TL
93,18 TL
8
11,65 TL
93,18 TL
9
10,43 TL
93,83 TL
10
9,45 TL
94,47 TL
11
8,65 TL
95,12 TL
12
7,98 TL
95,77 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
44,53 TL
89,06 TL
3
29,85 TL
89,55 TL
4
22,51 TL
90,05 TL
5
18,11 TL
90,54 TL
6
15,17 TL
91,04 TL
7
13,08 TL
91,53 TL
8
11,50 TL
92,03 TL
9
10,28 TL
92,52 TL
10
9,30 TL
93,02 TL
11
8,50 TL
93,51 TL
12
7,90 TL
94,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
44,74 TL
89,47 TL
3
30,04 TL
90,11 TL
4
22,69 TL
90,77 TL
5
18,28 TL
91,41 TL
6
15,34 TL
92,07 TL
7
13,24 TL
92,71 TL
8
11,67 TL
93,36 TL
9
10,45 TL
94,01 TL
10
9,47 TL
94,65 TL
11
8,66 TL
95,31 TL
12
8,00 TL
95,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
44,58 TL
89,15 TL
3
29,94 TL
89,81 TL
4
22,61 TL
90,45 TL
5
18,22 TL
91,09 TL
6
15,29 TL
91,75 TL
7
13,20 TL
92,43 TL
8
11,63 TL
93,05 TL
9
10,41 TL
93,69 TL
10
9,43 TL
94,33 TL
11
8,64 TL
94,99 TL
12
7,97 TL
95,65 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git