DK-25112-02 Digitus ST/UPC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 50/125 µ DIN IEC 304 renk kodlu, multimode, uzunluk 2 metre, Class OM2, birim fiyatıdır

Kdv Dahil Fiyat:17,64 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
17,11 TL
Havale (%4 İndirim)
:
16,93 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 299
Stok Kodu
: 642-164-45471
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: ST
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: ST
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Ürün Tekli Adet Olarak Satılmaktadır.

 

Simplex OM 2 50/125µ
2 metre
Semi-tight buffer
Kablo tipi: 50/125 MM Color Pigtail
Konnektör Tipi: ST

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
17,11 TL
Havale (%4 İndirim)
:
16,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,63 TL
17,27 TL
3
5,79 TL
17,38 TL
4
4,37 TL
17,49 TL
5
3,52 TL
17,60 TL
6
2,93 TL
17,57 TL
7
2,55 TL
17,82 TL
8
2,24 TL
17,93 TL
9
2,00 TL
18,04 TL
10
1,82 TL
18,15 TL
11
1,66 TL
18,26 TL
12
1,53 TL
18,37 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,70 TL
17,39 TL
3
5,84 TL
17,53 TL
4
4,42 TL
17,67 TL
5
3,56 TL
17,81 TL
6
2,99 TL
17,95 TL
7
2,58 TL
18,08 TL
8
2,28 TL
18,22 TL
9
2,04 TL
18,36 TL
10
1,85 TL
18,50 TL
11
1,69 TL
18,63 TL
12
1,56 TL
18,77 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,71 TL
17,42 TL
3
5,85 TL
17,55 TL
4
4,40 TL
17,60 TL
5
3,49 TL
17,47 TL
6
2,99 TL
17,94 TL
7
2,58 TL
18,07 TL
8
2,28 TL
18,21 TL
9
2,04 TL
18,34 TL
10
1,85 TL
18,47 TL
11
1,69 TL
18,60 TL
12
1,57 TL
18,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,74 TL
17,48 TL
3
5,88 TL
17,64 TL
4
4,45 TL
17,80 TL
5
3,59 TL
17,95 TL
6
3,02 TL
18,11 TL
7
2,57 TL
18,02 TL
8
2,30 TL
18,42 TL
9
2,06 TL
18,58 TL
10
1,87 TL
18,74 TL
11
1,72 TL
18,89 TL
12
1,59 TL
19,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
8,71 TL
17,42 TL
3
5,86 TL
17,58 TL
4
4,43 TL
17,74 TL
5
3,58 TL
17,89 TL
6
3,01 TL
18,05 TL
7
2,60 TL
18,20 TL
8
2,30 TL
18,36 TL
9
2,06 TL
18,52 TL
10
1,86 TL
18,65 TL
11
1,71 TL
18,78 TL
12
1,59 TL
19,10 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git