Dahua HAC-HDW1200EM-A-0280B 2MP Dome Sesli HDCVI HAC-HDW1200EM-A-0280B
Dahua
Stok Kodu : 1630-1160-118770
Barkod : 6939554989797
Bu ürünü en uygun fiyata satın almak için teklif isteyebilirsiniz !
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geri Bildirim
Kamera
Görüntü Sensörü 1 / 2.7 “CMOS
Efektif Piksel 1920 (H) × 1080 (V), 2MP
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1/25 ~ 1 / 100000s
NTSC: 1/30 ~ 1 / 100000s
Min. Aydınlatma 0.02Lux / F1.85, 30IRE, 0Lux IR
S/N  Oranı 65 dB ‘den fazla
IR Mesafesi 50m’ye (164 feet) kadar
IR Açma / Kapama Kontrolü Otomatik / Manuel
IR LED 1
Lens
Lens Tipi Sabit Lens / Sabit İris
Montaj Tipi Board-in
Odak Uzaklığı 2.8mm (3.6mm, 6mm opsiyonel)
Maks. Diyafram F1.85
Görüş Açısı H: 87,5 ° (103 °, 54,7 °)
Odak Kontrolü
Yakın Odak Mesafesi 500mm (900mm, 2000mm)
19.69 ” (35.43 “, 78.74 ”)
Pan / Tilt / Döndürme
Pan / Tilt / Döndürme Pan: 0° ~ 360°
Tilt: 0° ~ 78°
Döndürme: 0° ~ 360°
Video
Çözünürlük 1080P (1920 × 1080)
Frame Oranı 25 / 30fps @ 1080P, 25/30/50 / 60fps @ 720P
Video Çıkışı 1 kanal BNC yüksek çözünürlüklü video çıkışı / CVBS video çıkışı (anahtarlanabilir)
Gündüz Gece Otomatik (ICR) / Manuel
OSD Menüsü Çoklu dil
BLC Modu BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Kazanç Kontrolü AGC
Parazit Azaltma 2D
Beyaz Dengesi Otomatik / Manuel
Akıllı IR Otomatik / Manuel
Sertifikalar
Sertifikalar CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölüm B, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No.60950-1)
Arayüz
Ses Arayüzü Dahili Mikrofon
Güç
Güç Kaynağı 12V DC ±% 30
Güç Tüketimi Maksimum 4.2W (12V DC, IR)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -40 ° C ~ + 60 ° C (-40 ° F ~ + 140 ° F) /% 95’ten az RH
* Başlatma -40 ° C’nin (-40 ° F) üzerinde yapılmalıdır.
Dayanıklılık Koşulları -40 ° C ~ + 60 ° C (-40 ° F ~ + 140 ° F) /% 95’ten az RH
Koruma ve Dayanıklılık Sertifikası IP67
Kasa Alüminyum
Boyutlar Φ106mm x 93,7mm