BN-GS-SC-MM Beek 10/100/1000BaseT-1000SX Media/Rate Converter, MM, SC

Kdv Dahil Fiyat:347,44 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
336,32 TL
Havale (%4 İndirim)
:
333,54 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 5889
Stok Kodu
: 1083-4430-48430
Detay Özellikler

lt;ulgt; lt;ligt; UTP / fiber (SC duplex konnektör, Multimode) media converterlt;/ligt; lt;ligt; 10/100/1000 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Multimode fiber kablo aracılığıyla 0.50 km uzağa taşınmasını sağlar.lt;/ligt; lt;ligt; IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.lt;/ligt; lt;ligt; Dalgaboyu: 850nmlt;/ligt; lt;ligt; 50/125, 62.5/125um fiber kablolar için uygundur.lt;/ligt; lt;ligt; Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.lt;/ligt; lt;ligt; Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.lt;/ligt; lt;ligt; Çalışma Isısı: 0 - 50°Clt;/ligt; lt;ligt; 19 inch kabine monte edilebilir.lt;/ligt; lt;ligt; LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanılt;/ligt; lt;ligt; Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir. 5V DClt;/ligt; lt;/ulgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
336,32 TL
Havale (%4 İndirim)
:
333,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
171,11 TL
342,23 TL
3
115,06 TL
345,18 TL
4
87,03 TL
348,13 TL
5
70,18 TL
350,91 TL
6
58,98 TL
353,87 TL
7
50,97 TL
356,82 TL
8
44,95 TL
359,60 TL
9
40,28 TL
362,55 TL
10
36,55 TL
365,51 TL
11
33,48 TL
368,29 TL
12
30,94 TL
371,24 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
172,35 TL
344,70 TL
3
116,04 TL
348,13 TL
4
87,89 TL
351,57 TL
5
71,00 TL
354,98 TL
6
59,74 TL
358,42 TL
7
51,69 TL
361,86 TL
8
45,66 TL
365,26 TL
9
40,97 TL
368,70 TL
10
37,21 TL
372,14 TL
11
34,14 TL
375,55 TL
12
31,58 TL
378,99 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
172,54 TL
345,08 TL
3
115,51 TL
346,54 TL
4
87,90 TL
351,61 TL
5
70,98 TL
354,88 TL
6
59,69 TL
358,14 TL
7
51,63 TL
361,41 TL
8
45,58 TL
364,67 TL
9
40,88 TL
367,94 TL
10
36,77 TL
367,70 TL
11
34,04 TL
374,47 TL
12
31,48 TL
377,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
172,45 TL
344,90 TL
3
116,06 TL
348,17 TL
4
87,86 TL
351,44 TL
5
70,94 TL
354,70 TL
6
59,66 TL
357,97 TL
7
51,60 TL
361,23 TL
8
45,56 TL
364,50 TL
9
40,86 TL
367,77 TL
10
37,10 TL
371,03 TL
11
34,03 TL
374,30 TL
12
31,46 TL
377,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
172,09 TL
344,17 TL
3
115,76 TL
347,27 TL
4
87,76 TL
351,05 TL
5
70,89 TL
354,46 TL
6
59,65 TL
357,90 TL
7
51,62 TL
361,34 TL
8
45,59 TL
364,74 TL
9
40,91 TL
368,18 TL
10
37,16 TL
371,62 TL
11
34,09 TL
375,03 TL
12
31,54 TL
378,47 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
171,08 TL
342,16 TL
3
114,98 TL
344,94 TL
4
86,93 TL
347,72 TL
5
70,09 TL
350,46 TL
6
58,86 TL
353,17 TL
7
50,92 TL
356,47 TL
8
44,90 TL
359,18 TL
9
40,21 TL
361,86 TL
10
36,45 TL
364,50 TL
11
33,37 TL
367,11 TL
12
30,81 TL
369,71 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git