Bn-Glc-Lh-Sm Beek 1000Base-Lx (Lc/20Km/1310Nm/Single-Mode) Sfp Modül, 1.25Gb/S, Cisco, Extreme, Nortel, Zte, Huawei, Alcatel, Zyxel, Netgear, Avaya, Juniper, Linksys, Enterasys Ürünleriyle Uyumlu

Fiyat:28,80 USD + Kdv

Kdv Dahil Fiyat:137,47 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
131,97 TL
Havale (%4 İndirim)
:
131,97 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2330
Stok Kodu
: 67-4430-89795
Detay Özellikler

Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
131,97 TL
Havale (%4 İndirim)
:
131,97 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
67,02 TL
134,03 TL
3
45,00 TL
135,00 TL
4
33,96 TL
135,82 TL
5
27,36 TL
136,78 TL
6
22,91 TL
137,47 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
67,70 TL
135,41 TL
3
45,59 TL
136,78 TL
4
34,37 TL
137,47 TL
5
27,77 TL
138,84 TL
6
23,26 TL
139,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
68,05 TL
136,10 TL
3
45,37 TL
136,10 TL
4
35,05 TL
140,22 TL
5
28,04 TL
140,22 TL
6
23,60 TL
141,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
67,43 TL
134,86 TL
3
45,46 TL
136,37 TL
4
34,37 TL
137,47 TL
5
27,63 TL
138,16 TL
6
23,18 TL
139,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
68,39 TL
136,78 TL
3
45,41 TL
136,23 TL
4
34,37 TL
137,47 TL
5
27,56 TL
137,81 TL
6
23,05 TL
138,29 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
67,43 TL
134,86 TL
3
45,14 TL
135,41 TL
4
34,37 TL
137,47 TL
5
27,49 TL
137,47 TL
6
23,14 TL
138,84 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git