BN-FC-C9LCLC Beek LC-LC Coupler, Duplex, Singlemode, screws ve nuts dahil

Kdv Dahil Fiyat:8,28 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
7,95 TL
Havale (%4 İndirim)
:
7,95 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 141
Stok Kodu
: 937-4430-89706
Detay Özellikler

Beek LC-LC Coupler, Duplex, Singlemode, screws ve nuts dahil  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
7,95 TL
Havale (%4 İndirim)
:
7,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
4,03 TL
8,05 TL
3
2,70 TL
8,09 TL
4
2,03 TL
8,12 TL
5
1,63 TL
8,16 TL
6
1,37 TL
8,19 TL
7
1,18 TL
8,23 TL
8
1,03 TL
8,26 TL
9
0,92 TL
8,32 TL
10
0,83 TL
8,33 TL
11
0,76 TL
8,36 TL
12
0,70 TL
8,40 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
4,07 TL
8,14 TL
3
2,74 TL
8,21 TL
4
2,07 TL
8,26 TL
5
1,67 TL
8,33 TL
6
1,41 TL
8,44 TL
7
1,21 TL
8,50 TL
8
1,06 TL
8,50 TL
9
0,95 TL
8,56 TL
10
0,86 TL
8,62 TL
11
0,79 TL
8,68 TL
12
0,73 TL
8,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
4,06 TL
8,13 TL
3
2,72 TL
8,17 TL
4
2,05 TL
8,22 TL
5
1,65 TL
8,26 TL
6
1,38 TL
8,31 TL
7
1,19 TL
8,35 TL
8
1,05 TL
8,40 TL
9
0,94 TL
8,44 TL
10
0,85 TL
8,49 TL
11
0,78 TL
8,53 TL
12
0,72 TL
8,65 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
4,08 TL
8,16 TL
3
2,74 TL
8,22 TL
4
2,07 TL
8,28 TL
5
1,67 TL
8,34 TL
6
1,40 TL
8,40 TL
7
1,21 TL
8,46 TL
8
1,06 TL
8,52 TL
9
0,95 TL
8,58 TL
10
0,86 TL
8,64 TL
11
0,79 TL
8,70 TL
12
0,73 TL
8,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
4,07 TL
8,13 TL
3
2,73 TL
8,19 TL
4
2,06 TL
8,25 TL
5
1,66 TL
8,31 TL
6
1,40 TL
8,37 TL
7
1,20 TL
8,43 TL
8
1,06 TL
8,49 TL
9
0,95 TL
8,55 TL
10
0,86 TL
8,61 TL
11
0,79 TL
8,67 TL
12
0,73 TL
8,73 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git