Beek Bn-J4859C 1000Base-Lx (Lc/20Km/1310Nm/Single-Mode) Sfp Modül, 1.25Gb/S, Hp Procurve Ürünleriyle Uyumlu

Kdv Dahil Fiyat:192,86 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
189,58 TL
Havale (%4 İndirim)
:
185,15 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 3269
Stok Kodu
: 67-4430-89815
Detay Özellikler

Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP Procurve ürünleriyle uyumlu  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
189,58 TL
Havale (%4 İndirim)
:
185,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
96,43 TL
192,86 TL
3
65,25 TL
195,75 TL
4
49,18 TL
196,72 TL
5
39,73 TL
198,65 TL
6
33,59 TL
201,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
96,43 TL
192,86 TL
3
65,12 TL
195,37 TL
4
49,32 TL
197,30 TL
5
39,88 TL
199,42 TL
6
33,56 TL
201,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
97,39 TL
194,79 TL
3
65,57 TL
196,72 TL
4
49,66 TL
198,65 TL
5
40,11 TL
200,57 TL
6
33,75 TL
202,50 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
98,36 TL
196,72 TL
3
66,22 TL
198,65 TL
4
50,14 TL
200,57 TL
5
40,89 TL
204,43 TL
6
34,39 TL
206,36 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
97,88 TL
195,75 TL
3
65,89 TL
197,68 TL
4
49,66 TL
198,65 TL
5
40,11 TL
200,57 TL
6
33,75 TL
202,50 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
98,36 TL
196,72 TL
3
65,57 TL
196,72 TL
4
49,66 TL
198,65 TL
5
39,73 TL
198,65 TL
6
32,79 TL
196,72 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git