Tükendi!

BN-J4859C Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP Procurve ürünleriyle uyumlu

Kdv Dahil Fiyat:227,31 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
218,22 TL
Havale (%4 İndirim)
:
218,22 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

Kazanacağınız Puan : 3853
Stok Kodu
: 67-4430-89815
Detay Özellikler

Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP Procurve ürünleriyle uyumlu  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
218,22 TL
Havale (%4 İndirim)
:
218,22 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
110,25 TL
220,49 TL
3
73,76 TL
221,29 TL
4
55,69 TL
222,76 TL
5
44,78 TL
223,90 TL
6
37,32 TL
223,90 TL
7
32,25 TL
225,72 TL
8
28,34 TL
226,74 TL
9
25,26 TL
227,31 TL
10
22,87 TL
228,67 TL
11
20,87 TL
229,58 TL
12
19,23 TL
230,72 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
111,59 TL
223,17 TL
3
74,86 TL
224,58 TL
4
56,54 TL
226,17 TL
5
45,52 TL
227,58 TL
6
38,18 TL
229,06 TL
7
32,93 TL
230,52 TL
8
28,98 TL
231,86 TL
9
25,94 TL
233,45 TL
10
23,49 TL
234,92 TL
11
21,49 TL
236,40 TL
12
19,83 TL
237,99 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
115,53 TL
231,06 TL
3
76,57 TL
229,70 TL
4
57,11 TL
228,45 TL
5
45,55 TL
227,76 TL
6
38,21 TL
229,24 TL
7
32,93 TL
230,54 TL
8
28,99 TL
231,95 TL
9
25,93 TL
233,33 TL
10
23,47 TL
234,74 TL
11
21,47 TL
236,13 TL
12
19,79 TL
237,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
111,84 TL
223,67 TL
3
75,01 TL
225,04 TL
4
56,66 TL
226,63 TL
5
45,60 TL
227,99 TL
6
38,26 TL
229,58 TL
7
33,00 TL
230,99 TL
8
29,06 TL
232,45 TL
9
25,99 TL
233,92 TL
10
23,54 TL
235,38 TL
11
21,53 TL
236,86 TL
12
19,89 TL
238,68 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
111,72 TL
223,45 TL
3
75,01 TL
225,04 TL
4
56,60 TL
226,40 TL
5
45,56 TL
227,81 TL
6
38,23 TL
229,36 TL
7
32,96 TL
230,72 TL
8
29,03 TL
232,22 TL
9
25,97 TL
233,70 TL
10
24,14 TL
241,40 TL
11
22,13 TL
243,45 TL
12
20,46 TL
245,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
118,83 TL
237,65 TL
3
79,67 TL
239,02 TL
4
60,32 TL
241,29 TL
5
48,71 TL
243,56 TL
6
40,91 TL
245,47 TL
7
35,35 TL
247,43 TL
8
31,33 TL
250,61 TL
9
28,10 TL
252,88 TL
10
25,55 TL
255,50 TL
11
23,45 TL
258,00 TL
12
21,67 TL
260,04 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git