BC-FO-PT5SC-01/4 Beek SC/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm, simplex, 1 metre, Class OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:28,90 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
28,03 TL
Havale (%4 İndirim)
:
27,74 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 490
Stok Kodu
: 566-4430-103759
Teknik Özellikler
Kablo Türü
: Cat-6A
Uzunluk (Metre)
: 1
Renk
: Gri
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
28,03 TL
Havale (%4 İndirim)
:
27,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
14,15 TL
28,29 TL
3
9,49 TL
28,47 TL
4
7,16 TL
28,65 TL
5
5,77 TL
28,83 TL
6
4,80 TL
28,78 TL
7
4,17 TL
29,19 TL
8
3,67 TL
29,38 TL
9
3,28 TL
29,55 TL
10
2,97 TL
29,74 TL
11
2,72 TL
29,91 TL
12
2,51 TL
30,10 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
14,25 TL
28,50 TL
3
9,57 TL
28,72 TL
4
7,24 TL
28,95 TL
5
5,83 TL
29,17 TL
6
4,90 TL
29,40 TL
7
4,23 TL
29,63 TL
8
3,73 TL
29,85 TL
9
3,34 TL
30,08 TL
10
3,03 TL
30,30 TL
11
2,78 TL
30,53 TL
12
2,56 TL
30,76 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
14,27 TL
28,54 TL
3
9,58 TL
28,75 TL
4
7,21 TL
28,83 TL
5
5,72 TL
28,62 TL
6
4,90 TL
29,40 TL
7
4,23 TL
29,61 TL
8
3,73 TL
29,83 TL
9
3,34 TL
30,04 TL
10
3,03 TL
30,26 TL
11
2,77 TL
30,47 TL
12
2,58 TL
30,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
14,32 TL
28,64 TL
3
9,63 TL
28,90 TL
4
7,29 TL
29,16 TL
5
5,88 TL
29,41 TL
6
4,94 TL
29,67 TL
7
4,22 TL
29,52 TL
8
3,77 TL
30,18 TL
9
3,38 TL
30,44 TL
10
3,07 TL
30,69 TL
11
2,81 TL
30,95 TL
12
2,60 TL
31,21 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
14,27 TL
28,54 TL
3
9,60 TL
28,80 TL
4
7,26 TL
29,06 TL
5
5,86 TL
29,31 TL
6
4,93 TL
29,57 TL
7
4,26 TL
29,82 TL
8
3,76 TL
30,08 TL
9
3,37 TL
30,34 TL
10
3,05 TL
30,55 TL
11
2,80 TL
30,78 TL
12
2,61 TL
31,29 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git