BC-FO-PT5LC-01/4 Beek LC/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:26,65 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
25,58 TL
Havale (%4 İndirim)
:
25,58 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 452
Stok Kodu
: 566-4430-103758
Teknik Özellikler
Kablo Türü
: Cat-6A
Uzunluk (Metre)
: 1
Renk
: Beyaz
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
25,58 TL
Havale (%4 İndirim)
:
25,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
12,93 TL
25,85 TL
3
8,65 TL
25,94 TL
4
6,53 TL
26,12 TL
5
5,25 TL
26,25 TL
6
4,38 TL
26,25 TL
7
3,78 TL
26,46 TL
8
3,32 TL
26,58 TL
9
2,96 TL
26,65 TL
10
2,68 TL
26,81 TL
11
2,45 TL
26,92 TL
12
2,25 TL
27,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
13,08 TL
26,16 TL
3
8,78 TL
26,33 TL
4
6,63 TL
26,52 TL
5
5,34 TL
26,68 TL
6
4,48 TL
26,86 TL
7
3,86 TL
27,03 TL
8
3,40 TL
27,18 TL
9
3,04 TL
27,37 TL
10
2,75 TL
27,54 TL
11
2,52 TL
27,72 TL
12
2,33 TL
27,90 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
13,54 TL
27,09 TL
3
8,98 TL
26,93 TL
4
6,70 TL
26,78 TL
5
5,34 TL
26,70 TL
6
4,48 TL
26,88 TL
7
3,86 TL
27,03 TL
8
3,40 TL
27,19 TL
9
3,04 TL
27,36 TL
10
2,75 TL
27,52 TL
11
2,52 TL
27,68 TL
12
2,32 TL
27,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
13,11 TL
26,22 TL
3
8,79 TL
26,38 TL
4
6,64 TL
26,57 TL
5
5,35 TL
26,73 TL
6
4,49 TL
26,92 TL
7
3,87 TL
27,08 TL
8
3,41 TL
27,25 TL
9
3,05 TL
27,43 TL
10
2,76 TL
27,60 TL
11
2,52 TL
27,77 TL
12
2,33 TL
27,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
13,10 TL
26,20 TL
3
8,79 TL
26,38 TL
4
6,64 TL
26,54 TL
5
5,34 TL
26,71 TL
6
4,48 TL
26,89 TL
7
3,86 TL
27,05 TL
8
3,40 TL
27,23 TL
9
3,04 TL
27,40 TL
10
2,83 TL
28,30 TL
11
2,59 TL
28,54 TL
12
2,40 TL
28,78 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
13,93 TL
27,86 TL
3
9,34 TL
28,02 TL
4
7,07 TL
28,29 TL
5
5,71 TL
28,56 TL
6
4,80 TL
28,78 TL
7
4,14 TL
29,01 TL
8
3,67 TL
29,38 TL
9
3,29 TL
29,65 TL
10
3,00 TL
29,95 TL
11
2,75 TL
30,25 TL
12
2,54 TL
30,49 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git