BC-FO-9LCLC-25 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 25 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:96,03 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
92,19 TL
Havale (%4 İndirim)
:
92,19 TL

Kargo Fiyatı:16,52 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1628
Stok Kodu
: 566-4430-103817
Teknik Özellikler
Kablo Türü
: Cat-6A
Uzunluk (Metre)
: 30
Renk
: Beyaz
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 25 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
92,19 TL
Havale (%4 İndirim)
:
92,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
46,57 TL
93,15 TL
3
31,16 TL
93,49 TL
4
23,53 TL
94,11 TL
5
18,92 TL
94,59 TL
6
15,76 TL
94,59 TL
7
13,62 TL
95,36 TL
8
11,97 TL
95,79 TL
9
10,67 TL
96,03 TL
10
9,66 TL
96,61 TL
11
8,82 TL
96,99 TL
12
8,12 TL
97,47 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
47,14 TL
94,28 TL
3
31,63 TL
94,88 TL
4
23,89 TL
95,55 TL
5
19,23 TL
96,15 TL
6
16,13 TL
96,77 TL
7
13,91 TL
97,38 TL
8
12,24 TL
97,95 TL
9
10,96 TL
98,62 TL
10
9,92 TL
99,25 TL
11
9,08 TL
99,87 TL
12
8,38 TL
100,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
48,81 TL
97,61 TL
3
32,35 TL
97,04 TL
4
24,13 TL
96,51 TL
5
19,24 TL
96,22 TL
6
16,14 TL
96,85 TL
7
13,91 TL
97,39 TL
8
12,25 TL
97,99 TL
9
10,95 TL
98,57 TL
10
9,92 TL
99,17 TL
11
9,07 TL
99,76 TL
12
8,36 TL
100,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
47,25 TL
94,49 TL
3
31,69 TL
95,07 TL
4
23,94 TL
95,74 TL
5
19,26 TL
96,32 TL
6
16,17 TL
96,99 TL
7
13,94 TL
97,59 TL
8
12,28 TL
98,20 TL
9
10,98 TL
98,82 TL
10
9,94 TL
99,44 TL
11
9,10 TL
100,06 TL
12
8,40 TL
100,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
47,20 TL
94,40 TL
3
31,69 TL
95,07 TL
4
23,91 TL
95,65 TL
5
19,25 TL
96,24 TL
6
16,15 TL
96,89 TL
7
13,92 TL
97,47 TL
8
12,26 TL
98,10 TL
9
10,97 TL
98,73 TL
10
10,20 TL
101,98 TL
11
9,35 TL
102,85 TL
12
8,64 TL
103,71 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
50,20 TL
100,40 TL
3
33,66 TL
100,98 TL
4
25,48 TL
101,94 TL
5
20,58 TL
102,90 TL
6
17,28 TL
103,70 TL
7
14,93 TL
104,53 TL
8
13,23 TL
105,87 TL
9
11,87 TL
106,83 TL
10
10,79 TL
107,94 TL
11
9,91 TL
108,99 TL
12
9,15 TL
109,86 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git