BC-FO-5SCSC-10/3 Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, Duplex, 3.0mm, 50/125, OM 3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:104,95 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
101,59 TL
Havale (%4 İndirim)
:
100,75 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1779
Stok Kodu
: 566-4430-103633
Teknik Özellikler
Kablo Türü
: Cat-6
Uzunluk (Metre)
: 10
Renk
: Mavi
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Detay Özellikler

Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, Duplex, 3.0mm, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
101,59 TL
Havale (%4 İndirim)
:
100,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
51,69 TL
103,38 TL
3
34,76 TL
104,27 TL
4
26,29 TL
105,16 TL
5
21,20 TL
106,00 TL
6
17,82 TL
106,89 TL
7
15,40 TL
107,78 TL
8
13,58 TL
108,62 TL
9
12,17 TL
109,52 TL
10
11,04 TL
110,41 TL
11
10,11 TL
111,25 TL
12
9,34 TL
112,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,06 TL
104,12 TL
3
35,05 TL
105,16 TL
4
26,55 TL
106,20 TL
5
21,45 TL
107,23 TL
6
18,04 TL
108,27 TL
7
15,62 TL
109,31 TL
8
13,79 TL
110,33 TL
9
12,37 TL
111,37 TL
10
11,24 TL
112,41 TL
11
10,31 TL
113,44 TL
12
9,54 TL
114,48 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,12 TL
104,24 TL
3
34,89 TL
104,68 TL
4
26,55 TL
106,21 TL
5
21,44 TL
107,20 TL
6
18,03 TL
108,18 TL
7
15,60 TL
109,17 TL
8
13,77 TL
110,16 TL
9
12,35 TL
111,14 TL
10
11,11 TL
111,07 TL
11
10,28 TL
113,12 TL
12
9,51 TL
114,10 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,09 TL
104,18 TL
3
35,06 TL
105,17 TL
4
26,54 TL
106,16 TL
5
21,43 TL
107,14 TL
6
18,02 TL
108,13 TL
7
15,59 TL
109,12 TL
8
13,76 TL
110,10 TL
9
12,34 TL
111,09 TL
10
11,21 TL
112,08 TL
11
10,28 TL
113,06 TL
12
9,50 TL
114,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
51,98 TL
103,96 TL
3
34,97 TL
104,90 TL
4
26,51 TL
106,04 TL
5
21,41 TL
107,07 TL
6
18,02 TL
108,11 TL
7
15,59 TL
109,15 TL
8
13,77 TL
110,18 TL
9
12,36 TL
111,22 TL
10
11,23 TL
112,25 TL
11
10,30 TL
113,28 TL
12
9,53 TL
114,32 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
51,68 TL
103,35 TL
3
34,73 TL
104,19 TL
4
26,26 TL
105,03 TL
5
21,17 TL
105,86 TL
6
17,78 TL
106,68 TL
7
15,38 TL
107,68 TL
8
13,56 TL
108,50 TL
9
12,15 TL
109,31 TL
10
11,01 TL
110,10 TL
11
10,08 TL
110,89 TL
12
9,31 TL
111,68 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git