BC-FO-5SCSC-05/3 Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

Kdv Dahil Fiyat:59,58 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
58,21 TL
Havale (%4 İndirim)
:
57,20 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1010
Stok Kodu
: 566-4430-103634
Teknik Özellikler
Kablo Türü
: Cat-5E
Uzunluk (Metre)
: 5
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Detay Özellikler

Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
58,21 TL
Havale (%4 İndirim)
:
57,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,58 TL
59,16 TL
3
19,74 TL
59,22 TL
4
15,12 TL
60,47 TL
5
12,21 TL
61,07 TL
6
10,30 TL
61,78 TL
7
8,92 TL
62,44 TL
8
7,89 TL
63,10 TL
9
7,08 TL
63,75 TL
10
6,44 TL
64,41 TL
11
5,91 TL
65,06 TL
12
5,47 TL
65,62 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,20 TL
60,40 TL
3
20,39 TL
61,18 TL
4
15,49 TL
61,95 TL
5
12,54 TL
62,68 TL
6
10,58 TL
63,49 TL
7
9,18 TL
64,26 TL
8
8,13 TL
65,03 TL
9
7,31 TL
65,81 TL
10
6,66 TL
66,57 TL
11
6,12 TL
67,34 TL
12
5,68 TL
68,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,98 TL
59,96 TL
3
20,25 TL
60,75 TL
4
15,39 TL
61,54 TL
5
12,46 TL
62,31 TL
6
10,51 TL
63,07 TL
7
9,12 TL
63,82 TL
8
8,07 TL
64,55 TL
9
7,25 TL
65,26 TL
10
6,60 TL
65,97 TL
11
6,06 TL
66,66 TL
12
5,61 TL
67,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,13 TL
60,27 TL
3
20,28 TL
60,83 TL
4
15,30 TL
61,19 TL
5
12,34 TL
61,72 TL
6
10,42 TL
62,50 TL
7
8,98 TL
62,86 TL
8
7,93 TL
63,42 TL
9
7,13 TL
64,17 TL
10
6,46 TL
64,60 TL
11
5,92 TL
65,09 TL
12
5,49 TL
65,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,22 TL
62,44 TL
3
21,01 TL
63,04 TL
4
16,00 TL
63,99 TL
5
12,91 TL
64,53 TL
6
10,87 TL
65,24 TL
7
9,47 TL
66,31 TL
8
8,38 TL
67,03 TL
9
7,51 TL
67,62 TL
10
6,87 TL
68,67 TL
11
6,30 TL
69,29 TL
12
5,82 TL
69,89 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,22 TL
62,44 TL
3
21,01 TL
63,04 TL
4
16,00 TL
63,99 TL
5
12,91 TL
64,53 TL
6
10,87 TL
65,24 TL
7
9,47 TL
66,31 TL
8
8,38 TL
67,03 TL
9
7,51 TL
67,62 TL
10
6,87 TL
68,67 TL
11
6,30 TL
69,29 TL
12
5,82 TL
69,89 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git