BC-FO-5LCSC-05/4 Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:73,69 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
71,48 TL
Havale (%4 İndirim)
:
70,74 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1249
Stok Kodu
: 642-4430-46491
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 5m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
71,48 TL
Havale (%4 İndirim)
:
70,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,07 TL
72,14 TL
3
24,19 TL
72,58 TL
4
18,27 TL
73,06 TL
5
14,70 TL
73,51 TL
6
12,23 TL
73,40 TL
7
10,63 TL
74,43 TL
8
9,36 TL
74,91 TL
9
8,37 TL
75,35 TL
10
7,58 TL
75,83 TL
11
6,93 TL
76,27 TL
12
6,40 TL
76,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,33 TL
72,66 TL
3
24,41 TL
73,23 TL
4
18,45 TL
73,82 TL
5
14,88 TL
74,38 TL
6
12,49 TL
74,96 TL
7
10,79 TL
75,54 TL
8
9,52 TL
76,12 TL
9
8,52 TL
76,69 TL
10
7,73 TL
77,27 TL
11
7,08 TL
77,85 TL
12
6,54 TL
78,42 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,38 TL
72,76 TL
3
24,44 TL
73,31 TL
4
18,38 TL
73,52 TL
5
14,60 TL
72,98 TL
6
12,49 TL
74,96 TL
7
10,79 TL
75,50 TL
8
9,51 TL
76,06 TL
9
8,51 TL
76,60 TL
10
7,72 TL
77,15 TL
11
7,06 TL
77,70 TL
12
6,57 TL
78,81 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,52 TL
73,03 TL
3
24,56 TL
73,69 TL
4
18,59 TL
74,35 TL
5
15,00 TL
74,99 TL
6
12,61 TL
75,65 TL
7
10,75 TL
75,28 TL
8
9,62 TL
76,96 TL
9
8,62 TL
77,61 TL
10
7,83 TL
78,27 TL
11
7,17 TL
78,92 TL
12
6,63 TL
79,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,39 TL
72,78 TL
3
24,48 TL
73,43 TL
4
18,52 TL
74,09 TL
5
14,95 TL
74,74 TL
6
12,57 TL
75,39 TL
7
10,86 TL
76,05 TL
8
9,59 TL
76,70 TL
9
8,59 TL
77,35 TL
10
7,79 TL
77,89 TL
11
7,13 TL
78,47 TL
12
6,65 TL
79,78 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git