BC-FO-5LCLC-45/3 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 45 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:223,10 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
214,18 TL
Havale (%4 İndirim)
:
214,18 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 3782
Stok Kodu
: 566-4430-103631
Teknik Özellikler
Kablo Türü
: Cat-6
Uzunluk (Metre)
: 40
Renk
: Mavi
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 45 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
214,18 TL
Havale (%4 İndirim)
:
214,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
108,20 TL
216,41 TL
3
72,40 TL
217,19 TL
4
54,66 TL
218,64 TL
5
43,95 TL
219,75 TL
6
36,63 TL
219,75 TL
7
31,65 TL
221,54 TL
8
27,82 TL
222,54 TL
9
24,79 TL
223,10 TL
10
22,44 TL
224,44 TL
11
20,48 TL
225,33 TL
12
18,87 TL
226,45 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
109,52 TL
219,04 TL
3
73,47 TL
220,42 TL
4
55,50 TL
221,98 TL
5
44,67 TL
223,37 TL
6
37,47 TL
224,82 TL
7
32,32 TL
226,25 TL
8
28,45 TL
227,56 TL
9
25,46 TL
229,12 TL
10
23,06 TL
230,57 TL
11
21,09 TL
232,02 TL
12
19,47 TL
233,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
113,39 TL
226,78 TL
3
75,15 TL
225,44 TL
4
56,05 TL
224,22 TL
5
44,71 TL
223,55 TL
6
37,50 TL
225,00 TL
7
32,32 TL
226,27 TL
8
28,46 TL
227,65 TL
9
25,45 TL
229,01 TL
10
23,04 TL
230,40 TL
11
21,07 TL
231,76 TL
12
19,43 TL
233,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
109,77 TL
219,53 TL
3
73,62 TL
220,87 TL
4
55,61 TL
222,43 TL
5
44,75 TL
223,77 TL
6
37,56 TL
225,33 TL
7
32,39 TL
226,71 TL
8
28,52 TL
228,14 TL
9
25,51 TL
229,59 TL
10
23,10 TL
231,02 TL
11
21,13 TL
232,47 TL
12
19,52 TL
234,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
109,65 TL
219,31 TL
3
73,62 TL
220,87 TL
4
55,55 TL
222,21 TL
5
44,72 TL
223,59 TL
6
37,52 TL
225,11 TL
7
32,35 TL
226,45 TL
8
28,49 TL
227,92 TL
9
25,49 TL
229,37 TL
10
23,69 TL
236,93 TL
11
21,72 TL
238,94 TL
12
20,08 TL
240,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
116,63 TL
233,25 TL
3
78,20 TL
234,59 TL
4
59,21 TL
236,82 TL
5
47,81 TL
239,05 TL
6
40,15 TL
240,93 TL
7
34,69 TL
242,84 TL
8
30,75 TL
245,97 TL
9
27,58 TL
248,20 TL
10
25,08 TL
250,76 TL
11
23,02 TL
253,22 TL
12
21,27 TL
255,23 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git