Tükendi!

BC-FO-9LCLC-30 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:106,40 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
103,21 TL
Havale (%4 İndirim)
:
102,14 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

Kazanacağınız Puan : 1804
Stok Kodu
: 642-4430-90250
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 30m
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
103,21 TL
Havale (%4 İndirim)
:
102,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,08 TL
104,17 TL
3
34,93 TL
104,80 TL
4
26,37 TL
105,50 TL
5
21,23 TL
106,13 TL
6
17,66 TL
105,97 TL
7
15,35 TL
107,46 TL
8
13,52 TL
108,16 TL
9
12,09 TL
108,79 TL
10
10,95 TL
109,49 TL
11
10,01 TL
110,12 TL
12
9,23 TL
110,82 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,71 TL
105,41 TL
3
35,46 TL
106,39 TL
4
26,85 TL
107,41 TL
5
21,68 TL
108,41 TL
6
18,24 TL
109,41 TL
7
15,77 TL
110,41 TL
8
13,92 TL
111,36 TL
9
12,49 TL
112,41 TL
10
11,34 TL
113,41 TL
11
10,40 TL
114,41 TL
12
9,62 TL
115,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,69 TL
105,38 TL
3
35,42 TL
106,27 TL
4
26,41 TL
105,62 TL
5
21,61 TL
108,07 TL
6
18,16 TL
108,97 TL
7
15,70 TL
109,87 TL
8
13,85 TL
110,77 TL
9
12,41 TL
111,67 TL
10
11,26 TL
112,57 TL
11
10,31 TL
113,46 TL
12
9,53 TL
114,37 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,81 TL
105,62 TL
3
35,54 TL
106,62 TL
4
26,91 TL
107,62 TL
5
21,72 TL
108,62 TL
6
18,27 TL
109,62 TL
7
15,80 TL
110,62 TL
8
13,95 TL
111,62 TL
9
12,51 TL
112,62 TL
10
11,36 TL
113,62 TL
11
10,42 TL
114,62 TL
12
9,64 TL
115,62 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,54 TL
105,08 TL
3
35,34 TL
106,03 TL
4
26,74 TL
106,97 TL
5
21,58 TL
107,91 TL
6
18,14 TL
108,86 TL
7
15,69 TL
109,80 TL
8
13,84 TL
110,75 TL
9
12,41 TL
111,69 TL
10
11,26 TL
112,64 TL
11
10,33 TL
113,58 TL
12
9,52 TL
114,20 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git