BC-FO-9SCSC-20 Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Singlemode, Duplex, 9/125, OS 2 3.0mm, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:85,67 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
82,24 TL
Havale (%4 İndirim)
:
82,24 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1453
Stok Kodu
: 67-4430-89892
Detay Özellikler

Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Singlemode, Duplex, 9/125, OS 2 3.0mm  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
82,24 TL
Havale (%4 İndirim)
:
82,24 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,66 TL
83,31 TL
3
27,90 TL
83,70 TL
4
21,01 TL
84,04 TL
5
16,88 TL
84,38 TL
6
14,13 TL
84,77 TL
7
12,16 TL
85,11 TL
8
10,68 TL
85,46 TL
9
9,57 TL
86,10 TL
10
8,62 TL
86,18 TL
11
7,87 TL
86,53 TL
12
7,24 TL
86,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
42,13 TL
84,26 TL
3
28,30 TL
84,90 TL
4
21,37 TL
85,50 TL
5
17,24 TL
86,18 TL
6
14,56 TL
87,35 TL
7
12,57 TL
87,97 TL
8
11,00 TL
87,97 TL
9
9,84 TL
88,57 TL
10
8,92 TL
89,18 TL
11
8,16 TL
89,80 TL
12
7,53 TL
90,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
42,04 TL
84,08 TL
3
28,18 TL
84,54 TL
4
21,25 TL
85,01 TL
5
17,09 TL
85,47 TL
6
14,32 TL
85,94 TL
7
12,34 TL
86,41 TL
8
10,86 TL
86,88 TL
9
9,70 TL
87,34 TL
10
8,78 TL
87,81 TL
11
8,02 TL
88,27 TL
12
7,46 TL
89,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
42,23 TL
84,46 TL
3
28,36 TL
85,07 TL
4
21,42 TL
85,69 TL
5
17,26 TL
86,30 TL
6
14,49 TL
86,91 TL
7
12,50 TL
87,52 TL
8
11,02 TL
88,14 TL
9
9,86 TL
88,75 TL
10
8,94 TL
89,35 TL
11
8,18 TL
89,97 TL
12
7,55 TL
90,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
42,08 TL
84,16 TL
3
28,26 TL
84,78 TL
4
21,35 TL
85,39 TL
5
17,20 TL
86,00 TL
6
14,44 TL
86,61 TL
7
12,46 TL
87,25 TL
8
10,98 TL
87,84 TL
9
9,83 TL
88,45 TL
10
8,91 TL
89,05 TL
11
8,15 TL
89,67 TL
12
7,52 TL
90,30 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git