BC-FO-6LCSC-10 Beek Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM1 62.5u, LC-SC/PC 10M

Kdv Dahil Fiyat:67,54 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
65,99 TL
Havale (%4 İndirim)
:
64,84 TL

Kargo Fiyatı:8,50 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1145
Stok Kodu
: 642-4430-89623
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 10m
Detay Özellikler

Beek Fiber Patch kordonu, 3.0mm Dubleks, MM OM1 62.5u, LC-SC / PC 10M  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
65,99 TL
Havale (%4 İndirim)
:
64,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,53 TL
67,07 TL
3
22,38 TL
67,13 TL
4
17,14 TL
68,55 TL
5
13,85 TL
69,23 TL
6
11,67 TL
70,04 TL
7
10,11 TL
70,78 TL
8
8,94 TL
71,52 TL
9
8,03 TL
72,27 TL
10
7,30 TL
73,01 TL
11
6,70 TL
73,75 TL
12
6,20 TL
74,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
34,24 TL
68,47 TL
3
23,12 TL
69,35 TL
4
17,56 TL
70,22 TL
5
14,21 TL
71,05 TL
6
12,00 TL
71,97 TL
7
10,41 TL
72,85 TL
8
9,21 TL
73,72 TL
9
8,29 TL
74,60 TL
10
7,55 TL
75,47 TL
11
6,94 TL
76,34 TL
12
6,43 TL
77,22 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,98 TL
67,97 TL
3
22,96 TL
68,87 TL
4
17,44 TL
69,76 TL
5
14,13 TL
70,64 TL
6
11,92 TL
71,50 TL
7
10,33 TL
72,34 TL
8
9,15 TL
73,17 TL
9
8,22 TL
73,98 TL
10
7,48 TL
74,79 TL
11
6,87 TL
75,57 TL
12
6,36 TL
76,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
34,16 TL
68,32 TL
3
22,99 TL
68,96 TL
4
17,34 TL
69,36 TL
5
13,99 TL
69,97 TL
6
11,81 TL
70,85 TL
7
10,18 TL
71,25 TL
8
8,99 TL
71,90 TL
9
8,08 TL
72,74 TL
10
7,32 TL
73,23 TL
11
6,71 TL
73,79 TL
12
6,22 TL
74,67 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
35,39 TL
70,78 TL
3
23,82 TL
71,46 TL
4
18,13 TL
72,54 TL
5
14,63 TL
73,15 TL
6
12,33 TL
73,96 TL
7
10,74 TL
75,17 TL
8
9,50 TL
75,98 TL
9
8,52 TL
76,66 TL
10
7,78 TL
77,84 TL
11
7,14 TL
78,55 TL
12
6,60 TL
79,22 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
35,39 TL
70,78 TL
3
23,82 TL
71,46 TL
4
18,13 TL
72,54 TL
5
14,63 TL
73,15 TL
6
12,33 TL
73,96 TL
7
10,74 TL
75,17 TL
8
9,50 TL
75,98 TL
9
8,52 TL
76,66 TL
10
7,78 TL
77,84 TL
11
7,14 TL
78,55 TL
12
6,60 TL
79,22 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git