BC-FO-6LCSC-07 Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 7 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:72,70 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
69,79 TL
Havale (%4 İndirim)
:
69,79 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1233
Stok Kodu
: 642-4787-89603
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Standart konnektör IEC 61754-4 2002
Çalışma ısısı: -25 °C ... +80 °C
Depolandığı alanın ısısıe: -20 °C ... +65 °C
Ekleme kaybı MM PC: maks. 0,4 dB
Dönüş kaybı MM PC:> 25 dB
Zirkon seramik ferrule
Simplex OM2 50/125 µ 2 metre
Sekonder kaplama boyutları: Ø 0.9 ± 0.1 mm
Birincil kaplama: Akrilat; Ø 250 ± 15 μm
IEC 304 renk kodlarına sahip beyaz, eflatun, turkuaz, siyah, kırmızı, pembe, turuncu, gri, yeşil, sarı, kahverengi, mavi
Ambalaj içeriği: 12
Gevşek tampon
Simplex OM 2 50 / 125μ
2 metre
Yarı Sıkı Tampon
Kablo tipi: 50/125 MM Color Pigtail
Konnektör Tipi: SC

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
69,79 TL
Havale (%4 İndirim)
:
69,79 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
35,35 TL
70,70 TL
3
23,68 TL
71,03 TL
4
17,83 TL
71,32 TL
5
14,32 TL
71,61 TL
6
11,99 TL
71,94 TL
7
10,32 TL
72,23 TL
8
9,06 TL
72,52 TL
9
8,12 TL
73,06 TL
10
7,31 TL
73,14 TL
11
6,68 TL
73,43 TL
12
6,15 TL
73,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
35,75 TL
71,50 TL
3
24,02 TL
72,05 TL
4
18,14 TL
72,55 TL
5
14,63 TL
73,14 TL
6
12,35 TL
74,12 TL
7
10,66 TL
74,65 TL
8
9,33 TL
74,65 TL
9
8,35 TL
75,16 TL
10
7,57 TL
75,68 TL
11
6,93 TL
76,20 TL
12
6,39 TL
76,72 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
35,67 TL
71,35 TL
3
23,91 TL
71,74 TL
4
18,04 TL
72,14 TL
5
14,51 TL
72,53 TL
6
12,16 TL
72,93 TL
7
10,48 TL
73,33 TL
8
9,22 TL
73,73 TL
9
8,24 TL
74,12 TL
10
7,45 TL
74,52 TL
11
6,81 TL
74,91 TL
12
6,33 TL
75,97 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
35,84 TL
71,67 TL
3
24,06 TL
72,19 TL
4
18,18 TL
72,71 TL
5
14,65 TL
73,23 TL
6
12,29 TL
73,75 TL
7
10,61 TL
74,27 TL
8
9,35 TL
74,79 TL
9
8,37 TL
75,31 TL
10
7,58 TL
75,83 TL
11
6,94 TL
76,35 TL
12
6,41 TL
76,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
35,71 TL
71,42 TL
3
23,98 TL
71,94 TL
4
18,12 TL
72,46 TL
5
14,60 TL
72,98 TL
6
12,25 TL
73,50 TL
7
10,58 TL
74,04 TL
8
9,32 TL
74,54 TL
9
8,34 TL
75,06 TL
10
7,56 TL
75,57 TL
11
6,92 TL
76,10 TL
12
6,39 TL
76,63 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git