BC-FO-5LCLC-40/3 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:170,50 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,55 İndirim)
:
166,15 TL
Havale (%4 İndirim)
:
163,68 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2890
Stok Kodu
: 642-4430-90248
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 40m
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,55 İndirim)
:
166,15 TL
Havale (%4 İndirim)
:
163,68 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
82,91 TL
165,81 TL
3
55,41 TL
166,24 TL
4
41,82 TL
167,26 TL
5
33,93 TL
169,65 TL
6
28,13 TL
168,80 TL
7
24,53 TL
171,69 TL
8
21,58 TL
172,63 TL
9
19,29 TL
173,65 TL
10
17,47 TL
174,68 TL
11
15,97 TL
175,62 TL
12
14,72 TL
176,64 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
84,11 TL
168,22 TL
3
56,61 TL
169,82 TL
4
42,86 TL
171,44 TL
5
34,61 TL
173,06 TL
6
29,10 TL
174,59 TL
7
25,17 TL
176,21 TL
8
22,23 TL
177,83 TL
9
19,93 TL
179,38 TL
10
18,10 TL
180,99 TL
11
16,60 TL
182,61 TL
12
15,35 TL
184,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
84,48 TL
168,97 TL
3
56,83 TL
170,50 TL
4
43,05 TL
172,21 TL
5
34,75 TL
173,74 TL
6
29,21 TL
175,27 TL
7
25,27 TL
176,89 TL
8
22,31 TL
178,51 TL
9
20,01 TL
180,05 TL
10
18,17 TL
181,67 TL
11
16,66 TL
183,29 TL
12
15,40 TL
184,82 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
84,14 TL
168,28 TL
3
56,66 TL
169,99 TL
4
42,88 TL
171,52 TL
5
34,61 TL
173,06 TL
6
29,13 TL
174,76 TL
7
25,19 TL
176,30 TL
8
22,23 TL
177,83 TL
9
19,94 TL
179,45 TL
10
17,94 TL
179,37 TL
11
16,45 TL
180,99 TL
12
15,21 TL
182,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
89,13 TL
178,26 TL
3
59,76 TL
179,28 TL
4
45,25 TL
180,99 TL
5
36,54 TL
182,69 TL
6
30,69 TL
184,12 TL
7
26,51 TL
185,59 TL
8
23,50 TL
187,98 TL
9
21,08 TL
189,68 TL
10
19,16 TL
191,64 TL
11
17,59 TL
193,52 TL
12
16,25 TL
195,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
89,13 TL
178,26 TL
3
59,76 TL
179,28 TL
4
45,25 TL
180,99 TL
5
36,54 TL
182,69 TL
6
30,69 TL
184,12 TL
7
26,51 TL
185,59 TL
8
23,50 TL
187,98 TL
9
21,08 TL
189,68 TL
10
19,16 TL
191,64 TL
11
17,59 TL
193,52 TL
12
16,25 TL
195,05 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git