BC-FO-5LCLC-30/4 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:278,03 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
269,69 TL
Havale (%4 İndirim)
:
266,91 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 4713
Stok Kodu
: 642-4430-88927
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Erkek
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 30m
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
269,69 TL
Havale (%4 İndirim)
:
266,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
136,10 TL
272,19 TL
3
91,29 TL
273,86 TL
4
68,92 TL
275,67 TL
5
55,47 TL
277,33 TL
6
46,15 TL
276,92 TL
7
40,12 TL
280,81 TL
8
35,33 TL
282,62 TL
9
31,59 TL
284,29 TL
10
28,61 TL
286,09 TL
11
26,16 TL
287,76 TL
12
24,13 TL
289,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
137,07 TL
274,14 TL
3
92,10 TL
276,31 TL
4
69,63 TL
278,50 TL
5
56,13 TL
280,64 TL
6
47,14 TL
282,84 TL
7
40,72 TL
285,01 TL
8
35,90 TL
287,20 TL
9
32,15 TL
289,35 TL
10
29,15 TL
291,54 TL
11
26,70 TL
293,71 TL
12
24,66 TL
295,88 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
137,26 TL
274,53 TL
3
92,19 TL
276,58 TL
4
69,35 TL
277,39 TL
5
55,07 TL
275,33 TL
6
47,14 TL
282,81 TL
7
40,69 TL
284,84 TL
8
35,87 TL
286,95 TL
9
32,11 TL
289,01 TL
10
29,11 TL
291,10 TL
11
26,65 TL
293,15 TL
12
24,78 TL
297,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
137,78 TL
275,56 TL
3
92,68 TL
278,03 TL
4
70,13 TL
280,50 TL
5
56,59 TL
282,95 TL
6
47,57 TL
285,43 TL
7
40,58 TL
284,04 TL
8
36,30 TL
290,37 TL
9
32,54 TL
292,82 TL
10
29,53 TL
295,30 TL
11
27,07 TL
297,77 TL
12
25,02 TL
300,22 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
137,29 TL
274,58 TL
3
92,35 TL
277,06 TL
4
69,88 TL
279,53 TL
5
56,40 TL
281,98 TL
6
47,41 TL
284,45 TL
7
40,99 TL
286,93 TL
8
36,18 TL
289,40 TL
9
32,43 TL
291,85 TL
10
29,39 TL
293,88 TL
11
26,92 TL
296,07 TL
12
25,09 TL
301,02 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git