BC-FO-5LCLC-30/3 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, , 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:150,07 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
145,57 TL
Havale (%4 İndirim)
:
144,07 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2544
Stok Kodu
: 642-4430-89752
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 30m
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, , 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
145,57 TL
Havale (%4 İndirim)
:
144,07 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,46 TL
146,92 TL
3
49,27 TL
147,82 TL
4
37,20 TL
148,79 TL
5
29,94 TL
149,69 TL
6
24,91 TL
149,47 TL
7
21,65 TL
151,57 TL
8
19,07 TL
152,55 TL
9
17,05 TL
153,45 TL
10
15,44 TL
154,42 TL
11
14,12 TL
155,32 TL
12
13,02 TL
156,30 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,98 TL
147,97 TL
3
49,71 TL
149,14 TL
4
37,58 TL
150,33 TL
5
30,30 TL
151,48 TL
6
25,44 TL
152,67 TL
7
21,98 TL
153,84 TL
8
19,38 TL
155,02 TL
9
17,35 TL
156,18 TL
10
15,74 TL
157,36 TL
11
14,41 TL
158,53 TL
12
13,31 TL
159,70 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,09 TL
148,18 TL
3
49,76 TL
149,29 TL
4
37,43 TL
149,72 TL
5
29,72 TL
148,61 TL
6
25,44 TL
152,65 TL
7
21,96 TL
153,75 TL
8
19,36 TL
154,89 TL
9
17,33 TL
156,00 TL
10
15,71 TL
157,12 TL
11
14,38 TL
158,23 TL
12
13,37 TL
160,50 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,37 TL
148,73 TL
3
50,02 TL
150,07 TL
4
37,85 TL
151,41 TL
5
30,55 TL
152,73 TL
6
25,68 TL
154,06 TL
7
21,90 TL
153,31 TL
8
19,59 TL
156,73 TL
9
17,56 TL
158,05 TL
10
15,94 TL
159,39 TL
11
14,61 TL
160,72 TL
12
13,50 TL
162,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,10 TL
148,21 TL
3
49,85 TL
149,54 TL
4
37,72 TL
150,88 TL
5
30,44 TL
152,20 TL
6
25,59 TL
153,54 TL
7
22,12 TL
154,87 TL
8
19,53 TL
156,21 TL
9
17,50 TL
157,53 TL
10
15,86 TL
158,62 TL
11
14,53 TL
159,81 TL
12
13,54 TL
162,48 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git