BC-FO-5LCLC-25/3 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 25 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:304,32 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
295,19 TL
Havale (%4 İndirim)
:
292,15 TL

Kargo Fiyatı:38,00 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 5159
Stok Kodu
: 67-4430-89828
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 25 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
295,19 TL
Havale (%4 İndirim)
:
292,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
149,27 TL
298,54 TL
3
100,22 TL
300,67 TL
4
75,70 TL
302,80 TL
5
60,99 TL
304,93 TL
6
51,18 TL
307,06 TL
7
44,17 TL
309,19 TL
8
38,91 TL
311,32 TL
9
34,83 TL
313,45 TL
10
31,56 TL
315,58 TL
11
28,88 TL
317,71 TL
12
26,65 TL
319,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
149,51 TL
299,02 TL
3
100,42 TL
301,25 TL
4
75,87 TL
303,50 TL
5
61,14 TL
305,72 TL
6
51,33 TL
307,97 TL
7
44,31 TL
310,19 TL
8
39,06 TL
312,45 TL
9
34,96 TL
314,67 TL
10
31,69 TL
316,92 TL
11
29,01 TL
319,14 TL
12
26,78 TL
321,39 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
150,03 TL
300,06 TL
3
100,73 TL
302,19 TL
4
76,08 TL
304,32 TL
5
61,53 TL
307,64 TL
6
52,28 TL
313,69 TL
7
45,22 TL
316,55 TL
8
39,93 TL
319,41 TL
9
35,81 TL
322,27 TL
10
32,51 TL
325,14 TL
11
29,82 TL
328,00 TL
12
27,57 TL
330,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
150,12 TL
300,24 TL
3
100,82 TL
302,46 TL
4
76,18 TL
304,72 TL
5
61,39 TL
306,94 TL
6
51,53 TL
309,19 TL
7
44,49 TL
311,41 TL
8
39,21 TL
313,66 TL
9
35,10 TL
315,88 TL
10
31,81 TL
318,14 TL
11
29,12 TL
320,36 TL
12
26,88 TL
322,61 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
149,59 TL
299,18 TL
3
100,47 TL
301,40 TL
4
76,25 TL
304,99 TL
5
61,17 TL
305,87 TL
6
51,35 TL
308,12 TL
7
44,34 TL
310,35 TL
8
39,07 TL
312,60 TL
9
34,98 TL
314,82 TL
10
31,71 TL
317,07 TL
11
29,03 TL
319,29 TL
12
26,80 TL
321,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
149,85 TL
299,69 TL
3
100,71 TL
302,13 TL
4
76,14 TL
304,56 TL
5
61,39 TL
306,97 TL
6
51,56 TL
309,34 TL
7
44,60 TL
312,23 TL
8
39,33 TL
314,61 TL
9
35,22 TL
316,95 TL
10
31,93 TL
319,26 TL
11
29,23 TL
321,54 TL
12
26,99 TL
323,83 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git