BC-FO-5LCLC-15/4 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:150,45 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
144,43 TL
Havale (%4 İndirim)
:
144,43 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2551
Stok Kodu
: 642-4430-89591
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 15m
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
144,43 TL
Havale (%4 İndirim)
:
144,43 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
72,97 TL
145,94 TL
3
48,82 TL
146,46 TL
4
36,86 TL
147,44 TL
5
29,64 TL
148,19 TL
6
24,70 TL
148,19 TL
7
21,34 TL
149,40 TL
8
18,76 TL
150,07 TL
9
16,72 TL
150,45 TL
10
15,14 TL
151,35 TL
11
13,81 TL
151,95 TL
12
12,73 TL
152,71 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,86 TL
147,71 TL
3
49,55 TL
148,64 TL
4
37,42 TL
149,70 TL
5
30,13 TL
150,63 TL
6
25,27 TL
151,61 TL
7
21,80 TL
152,57 TL
8
19,18 TL
153,46 TL
9
17,17 TL
154,51 TL
10
15,55 TL
155,49 TL
11
14,22 TL
156,47 TL
12
13,13 TL
157,52 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
76,47 TL
152,93 TL
3
50,68 TL
152,03 TL
4
37,80 TL
151,20 TL
5
30,15 TL
150,75 TL
6
25,29 TL
151,73 TL
7
21,80 TL
152,59 TL
8
19,19 TL
153,52 TL
9
17,16 TL
154,44 TL
10
15,54 TL
155,37 TL
11
14,21 TL
156,29 TL
12
13,10 TL
157,22 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,02 TL
148,04 TL
3
49,65 TL
148,95 TL
4
37,50 TL
150,00 TL
5
30,18 TL
150,90 TL
6
25,33 TL
151,95 TL
7
21,84 TL
152,89 TL
8
19,23 TL
153,85 TL
9
17,20 TL
154,83 TL
10
15,58 TL
155,79 TL
11
14,25 TL
156,77 TL
12
13,16 TL
157,97 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,95 TL
147,89 TL
3
49,65 TL
148,95 TL
4
37,46 TL
149,85 TL
5
30,16 TL
150,78 TL
6
25,30 TL
151,80 TL
7
21,82 TL
152,71 TL
8
19,21 TL
153,70 TL
9
17,19 TL
154,68 TL
10
15,98 TL
159,78 TL
11
14,65 TL
161,13 TL
12
13,54 TL
162,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
78,65 TL
157,30 TL
3
52,73 TL
158,20 TL
4
39,93 TL
159,70 TL
5
32,24 TL
161,21 TL
6
27,08 TL
162,47 TL
7
23,39 TL
163,76 TL
8
20,73 TL
165,87 TL
9
18,60 TL
167,38 TL
10
16,91 TL
169,11 TL
11
15,52 TL
170,76 TL
12
14,34 TL
172,11 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git