BC-FO-5LCLC-10/4 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM4, LSZH

Beek 642-4430-89792

havale ile %4,5 indirim
377,98 TL
361,70 TL
Kargo Dahil : 430,60 TL
tek çekimde %3,7 indirim
377,98 TL
364,49 TL
Kargo Dahil : 433,92 TL

Daha ucuzunu buldum

  • Yarın kargoda
  • Henüz bu ürün için yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?




  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geri Bildirim

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM4  

Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
LC
Durum
Sıfır
Giriş Ucu
LC
Kablo Uzunluğu
10m

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış

    AXESS
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 364,49 TL 364,49 TL
    2 191,38 TL 382,76 TL
    3 129,89 TL 389,67 TL
    4 99,21 TL 396,83 TL
    5 80,85 TL 404,26 TL
    6 68,66 TL 411,97 TL
    7 60,00 TL 419,98 TL
    8 53,54 TL 428,31 TL
    9 48,55 TL 436,97 TL
    10 44,60 TL 445,99 TL
    11 41,40 TL 455,40 TL
    12 38,77 TL 465,21 TL
    BONUS
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 364,49 TL 364,49 TL
    2 192,67 TL 385,34 TL
    3 130,94 TL 392,83 TL
    4 100,15 TL 400,61 TL
    5 81,73 TL 408,67 TL
    6 69,52 TL 417,10 TL
    7 60,84 TL 425,89 TL
    8 54,38 TL 435,06 TL
    9 49,40 TL 444,63 TL
    10 45,46 TL 454,63 TL
    11 42,28 TL 465,09 TL
    12 39,67 TL 476,05 TL
    MAXIMUM
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 364,49 TL 364,49 TL
    2 192,97 TL 385,93 TL
    3 131,15 TL 393,44 TL
    4 100,31 TL 401,25 TL
    5 81,87 TL 409,34 TL
    6 69,63 TL 417,80 TL
    7 60,94 TL 426,61 TL
    8 54,48 TL 435,81 TL
    9 49,49 TL 445,42 TL
    10 45,55 TL 455,45 TL
    11 42,36 TL 465,95 TL
    12 39,75 TL 476,95 TL
    SAGLAM
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 364,49 TL 364,49 TL
    FIX
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 364,49 TL 364,49 TL
    2 192,53 TL 385,07 TL
    3 130,73 TL 392,18 TL
    4 99,89 TL 399,56 TL
    5 81,44 TL 407,22 TL
    6 69,20 TL 415,18 TL
    7 60,49 TL 423,46 TL
    8 54,01 TL 432,08 TL
    9 49,01 TL 441,05 TL
    10 45,04 TL 450,41 TL
    11 41,83 TL 460,17 TL
    12 39,20 TL 470,36 TL
    WORLD
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 364,49 TL 364,49 TL
    2 192,26 TL 384,52 TL
    3 130,66 TL 391,97 TL
    4 99,93 TL 399,73 TL
    5 81,56 TL 407,79 TL
    6 69,36 TL 416,19 TL
    7 60,71 TL 424,94 TL
    8 54,26 TL 434,06 TL
    9 49,29 TL 443,59 TL
    10 45,35 TL 453,49 TL
    11 42,17 TL 463,89 TL
    12 39,57 TL 474,79 TL


    Koyurenk.com E-ticaret