Beek Bc-2533-10/4 Lc-Lc Fiber Optik Patch Kablo, 10 Metre

Kdv Dahil Fiyat:97,97 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
96,30 TL
Havale (%4 İndirim)
:
94,05 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1661
Stok Kodu
: 566-4430-89792
Teknik Özellikler
Uzunluk (Metre)
: 10
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
96,30 TL
Havale (%4 İndirim)
:
94,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
48,99 TL
97,97 TL
3
33,15 TL
99,44 TL
4
24,98 TL
99,93 TL
5
20,18 TL
100,91 TL
6
17,06 TL
102,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
48,99 TL
97,97 TL
3
33,08 TL
99,24 TL
4
25,06 TL
100,22 TL
5
20,26 TL
101,30 TL
6
17,05 TL
102,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
49,47 TL
98,95 TL
3
33,31 TL
99,93 TL
4
25,23 TL
100,91 TL
5
20,38 TL
101,89 TL
6
17,14 TL
102,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
49,96 TL
99,93 TL
3
33,64 TL
100,91 TL
4
25,47 TL
101,89 TL
5
20,77 TL
103,85 TL
6
17,47 TL
104,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
49,72 TL
99,44 TL
3
33,47 TL
100,42 TL
4
25,23 TL
100,91 TL
5
20,38 TL
101,89 TL
6
17,14 TL
102,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
49,96 TL
99,93 TL
3
33,31 TL
99,93 TL
4
25,23 TL
100,91 TL
5
20,18 TL
100,91 TL
6
16,65 TL
99,93 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git