BC-FO-5LCLC-05/4-T Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, Telekom Tipi

Kdv Dahil Fiyat:106,00 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
104,09 TL
Havale (%4 İndirim)
:
101,76 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1797
Stok Kodu
: 642-4430-46489
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 5m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
104,09 TL
Havale (%4 İndirim)
:
101,76 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,63 TL
105,26 TL
3
35,12 TL
105,36 TL
4
26,90 TL
107,59 TL
5
21,73 TL
108,65 TL
6
18,32 TL
109,92 TL
7
15,87 TL
111,09 TL
8
14,03 TL
112,25 TL
9
12,60 TL
113,42 TL
10
11,46 TL
114,59 TL
11
10,52 TL
115,75 TL
12
9,73 TL
116,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
53,73 TL
107,46 TL
3
36,28 TL
108,84 TL
4
27,55 TL
110,21 TL
5
22,30 TL
111,51 TL
6
18,83 TL
112,95 TL
7
16,33 TL
114,33 TL
8
14,46 TL
115,70 TL
9
13,01 TL
117,08 TL
10
11,84 TL
118,44 TL
11
10,89 TL
119,81 TL
12
10,10 TL
121,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
53,33 TL
106,67 TL
3
36,03 TL
108,09 TL
4
27,37 TL
109,49 TL
5
22,17 TL
110,87 TL
6
18,70 TL
112,21 TL
7
16,22 TL
113,54 TL
8
14,36 TL
114,84 TL
9
12,90 TL
116,11 TL
10
11,74 TL
117,37 TL
11
10,78 TL
118,60 TL
12
9,99 TL
119,82 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
53,61 TL
107,22 TL
3
36,08 TL
108,23 TL
4
27,22 TL
108,86 TL
5
21,96 TL
109,82 TL
6
18,53 TL
111,19 TL
7
15,98 TL
111,83 TL
8
14,10 TL
112,84 TL
9
12,68 TL
114,16 TL
10
11,49 TL
114,94 TL
11
10,53 TL
115,81 TL
12
9,77 TL
117,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
55,54 TL
111,09 TL
3
37,38 TL
112,15 TL
4
28,46 TL
113,84 TL
5
22,96 TL
114,80 TL
6
19,35 TL
116,07 TL
7
16,85 TL
117,98 TL
8
14,91 TL
119,25 TL
9
13,37 TL
120,31 TL
10
12,22 TL
122,17 TL
11
11,21 TL
123,28 TL
12
10,36 TL
124,34 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
55,54 TL
111,09 TL
3
37,38 TL
112,15 TL
4
28,46 TL
113,84 TL
5
22,96 TL
114,80 TL
6
19,35 TL
116,07 TL
7
16,85 TL
117,98 TL
8
14,91 TL
119,25 TL
9
13,37 TL
120,31 TL
10
12,22 TL
122,17 TL
11
11,21 TL
123,28 TL
12
10,36 TL
124,34 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git